2737
2734
عنوان

این افکاربد همش تو ذهنم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 51 پست
😂 دنیا چه بالا و چه پایینش امتحانه  اگه قرار بود انسان های مؤمن و با خدا هیچ مشکلی نداشته باش ...

کجای حرفم خنده دار بود؟ 

من به امید  روزی زندگی میکردم که بتونم از این خونه راحت بشم

ولی الان میبینیم هیچ راهی نیست ناراحت و افسرده شدم

هرچقدرم خوب و عالی باشه آدم بازم یه سری چیزا قابل تغییر نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش خواستگار که تو عمق اونا نمیره ظاهر سازی کن  هرکسی مشکلی داره

مشکل همینه ظاهر سازی هم نمیتونم کنم وضع مالیمون افتضاحه خونه هامون مثل یه دخمه هست هرکسیم ازم میپرسه خونتون کجاست خودمو میزنم به کوچه علی چپ خجالت میکشم 

2731
کجای حرفم خنده دار بود؟  من به امید  روزی زندگی میکردم که بتونم از این خونه راحت بشم ولی ...

این که چون ازین شرایط خلاص نشدی دیگه نمیخونی 

دوباره نمازت رو شروع کن ، تنها کسی که میتونه شما رو نجات بده خود خداست نگران ازدواجت هم نباش دیر نشده ، یه کم رو خودت و اخلاقت و هنرت کار کن  گل که باشی پروانه خودش میاد 

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
خودت حقوقت چقدره؟ یه جایی اجاره کن

با اجاره کردن من مشکل حل میشه؟

قراره بیان خونه خودم خواستکاری؟

فقط بحث این نیست خانوادم همیشه مایه شرممن پدر و مادرم که دائم جنگ و دعوا دارن و آداب معاشرت معمولیم بلد نیستن باهمه ی اینا من چطور میتونم ازدواج خوبی کنم؟

اگرم بتونم مایه بدبختیم میشه قطعا

مشکل همینه ظاهر سازی هم نمیتونم کنم وضع مالیمون افتضاحه خونه هامون مثل یه دخمه هست هرکسیم ازم میپرسه ...

اتفاقا بعضیا میان اینجور جاها میگیرن و مشکلی هم ندارن مهم اینه که دختر خوب پیدا کنند ، زندگی بالا پایین زیاد داره ،دو روز دیگه هم میگی ای وای زندگی سخته ، ای وای بچه داری سخته 

سعی کنید تاب آوری و صبرتون رو بالا ببرید ، از هر شرایطی لذت ببرید 

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
2740
با اجاره کردن من مشکل حل میشه؟ قراره بیان خونه خودم خواستکاری؟ فقط بحث این نیست خانوادم همیشه مایه ...

خب میگم برا خونواده بگیر اونو بده اجاره جای دیگه برید

یعنی در حد یه خواستگاریم بلد نیستن حرف بزنن؟! 

این که چون ازین شرایط خلاص نشدی دیگه نمیخونی  دوباره نمازت رو شروع کن ، تنها کسی که میتونه شما ...

خسته شدم چقدر دیگ دعا کنم

شرایط زندگی من همینه قابل تغییرم نیست خانوادم مایه آبرو ریزی و شرممه حتی خجالت میکشم با کسی آشنا بشم

احساس حقارت درونی دارم بخاطر وضع خانوادم حس میکنم یه آشغال بی ارزشم که لیاقت خوشبخت شدنم ندارم حتی

اتفاقا بعضیا میان اینجور جاها میگیرن و مشکلی هم ندارن مهم اینه که دختر خوب پیدا کنند ، زندگی بالا پا ...

من دوست ندارم بخواد بخاطر شرایطم تحقیرم کنه

من تمام تلاشمو واسه زندگیم کردم ولی تغییر یه چیزایی دست من نیست واقعا

اطراف شما شاید باشن همچین کسایی ولی پیش ما نیست هرکسی میره با هم سطح خودش منم نمیخوام با یه بدبخت بیچاره ازدواج کنم دوست دارم حداقل معمولی باشه

خب میگم برا خونواده بگیر اونو بده اجاره جای دیگه برید یعنی در حد یه خواستگاریم بلد نیستن حرف بزنن؟! ...

عزیزم اولا حقوق من دراون حد نیست بعدم فک میکنی بابام با این افکار عهد بوقیش بلند میشه بیاد جای خوب و مدرن؟

افکارش برمیگرده به زمان قاجار 

همینهش که رومخه و اذیت میکنه وگرنه وضع زندگی مون این نبود

خسته شدم چقدر دیگ دعا کنم شرایط زندگی من همینه قابل تغییرم نیست خانوادم مایه آبرو ریزی و شرممه حتی ...

خیلی آدما هم هستن مثل شما هستن و ممکنه شرایط خانوادتون براشون مهم نباشه اصلا ، وقتی خود دختر خوب باشه یه سری عیب های خونوادش رو میپوشونه 

بعد این که چقدر دعا کنید جوابش اینه که همیشه 

گاهی چند سال دعا نیازه تا یه چیزی درست بشه 

اگه رابطت با خدا خوب بشه دیگه همیشه خوشحالی 

اما اگه خوب نشه ، شوهر هم کنی باز یه وقتایی خیلی تنهایی و باید پناه ببری به خود خدا

2706