2737
2739

دعواتون بشه

وقتی بعد مدتی اون فامیل شوهرتون بیاد خونتون چطوری رفتار میکنید

هم با شوهر

هم با فامیلش

خودتونو شاد نشون میدین یه نه و چرا 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
عادی 

شاد یا عادی 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر ازشون خوشم نیاد عادی برخورد میکنم و جلوشو ن اسپند دود میکنم میگم اینروزا خیلی چشم رو زندگیمونه تا دیگه نیان خونم ... اگرم خوشم بیاد تحویلشون میگیرم و ریلکسم 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
2731
اگر ازشون خوشم نیاد عادی برخورد میکنم و جلوشو ن اسپند دود میکنم میگم اینروزا خیلی چشم رو زندگیمونه ت ...

شاد نشون بده م خودمو؟ 

شاد نشون بده م خودمو؟ 

ریلکس باش . شاد زیادی هم نشون دهنده ی ظعفه 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
2740
ریلکس باش . شاد زیادی هم نشون دهنده ی ظعفه 

شادی زیاد نشون دهنده ضعفه؟، 🤔

شادی زیاد نشون دهنده ضعفه؟، 🤔

بخاطر پیش امد قبلی بله انگار میخوای چیزیو ثابت کنی