2737
2739

همسرم خیلی بالا بود،کبدش گرید۲ شده بود،سنگ کیسه صفرا داشت  اون اصلا علائمش خم خیلی عجیب بود

ولی شاید سردردش مربوط بشه شایدم نه

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسرم خیلی بالا بود،کبدش گرید۲ شده بود،سنگ کیسه صفرا داشت  اون اصلا علائمش خم خیلی عجیب بود ول ...

مامانم کیسه ی صفراشو درآورده سنگ داشت 

کبدشو ولی نمی‌دونم 

ولی سرش خیلی درد میکنه

2731
مامانم کیسه ی صفراشو درآورده سنگ داشت  کبدشو ولی نمی‌دونم  ولی سرش خیلی درد میکنه

شوهر من یه روز یهو ریزش مو سکه ای گرفت،وتبدیل شد به ریزش مو کل بدن فقط کمی ابرو و مژه و تک وتوک روی سرش شاید۱۰۰تار مو موند،بعدش یبوست میشد شدید،بعدش پاهاش از زانو به بعد گز گز میکرد و کمردرد بدی میگرفت،اینا درواقع هیچ ربطی به هم نداشتن، ولی همشون باهان اتفاق فتاد ولی بعدکلی آزمایش و عکس و سونو دکترش گفت،سنگ رو دربیاریم شاید درست بشی،عمل کرد بهتر شد الان ریزش مو نداره و موهاش در اومده،یه یبوست خوب شده و ۴ماه از عمل میگذره ولی همچنان شربت مسهل باید بخوره هر از چندی،برای پا درد و کمر درد هم خیلی بهتر شده ولی بازم هست

ولی خودم مطمئن شدم که همه ی اینا از اعصاب و استرس

شاید مادر شما هم از اعصاب و استرس اینجوری بشه

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊
مال همسرتون کدوم بالا بود؟ چند بود؟ 

دوتاشم بالا بود الان عدد دقیق یادم نیست،ولی همسرمن مراعات هم نمیکردا

2740
شوهر من یه روز یهو ریزش مو سکه ای گرفت،وتبدیل شد به ریزش مو کل بدن فقط کمی ابرو و مژه و تک وتوک روی ...

آره عزیزم به حرفی که گفتین دقیقا اعتقاد دارم 

از استرس و اعصاب هر بلایی بگی سر آدم میاد 

من خودم تجربه شو دارم 

از استرس زیاد سوزش زبان گرفتم 

مامانم هم مدتی هست خیلی تحت فشاره و عصبی میشه 

واسه همون سرش خیلی درد می‌کنه 

راستی همسرتون کجا عمل کردن؟ 

چون منم سنگ کیسه صفرا دارم 

آره عزیزم به حرفی که گفتین دقیقا اعتقاد دارم  از استرس و اعصاب هر بلایی بگی سر آدم میاد  ...

اره بخدا

بیمارستان ولیعصر(تهران)،دکتر داخلی :فرزانه خالقیان(بسیار جدی و کارش حرف نداره)

جراح:دکتر شمشیریان 

مامان منم رعایت نمیکنه اصلا 

همسر من بعد اینکه عمل کرد،دیگه مراعات میکنه 

خیلی اذیت شد و درد کشید نزدیک به۲۰کیلو وزن کم کرد انقدر که اذیت شد ولی الان مراعات میکنه، میگه دوباره نمیخام اذیت بشم

عزیزم کلسترول 221، آخرش 200 هست تری گلیسیرید هم 585، آخرش 150 هست 

برا منم دقیق همینه زدا بود ب کردم گرید ۳ شده بود ولی سردرد نداشتم

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2706