2733
2739
عنوان

یعنی بر می گرده

160 بازدید | 17 پست

من با پارتنرم  دعوام شد خیلی زورم گرفته بود از یه اتفاقایی تو قبلا بهش گفتم باید بری دنبال همون دخترای فلان محله که حالا دختر بیزینسیا اونایی که درواقع برای رابطن وای می سن 

و اون گفت از حدت فراتر نرو بعد بحث و اینا کردیم سر چیزای دیگه 

و گفت مگه نمی خواستی بری برو ول کن نمی خوام بلاکت کنم من فقط می خواستم اون بگه بمون همچین چیزی بعد همیشه وقتی باز پیام می دادم جواب می داد الان جواب پیامام نمی ده یعنی دیگه کنسله؟امیدی نداشته باشم بهش ؟یا ممکن ببخش این حرفمو باز اوکی شیم اصلا به این زودی فراموش می کنه؟

من تایپکامو بخونی متوجه میشی ۳۰ روز قهر بودیم و هستیم و خودمم کات کردم و خیلی حرفای بدی بهش زدم زنگ هم زدم گفت بعدا زنگ میزنم و اصلا نزد تا ۲۰ روز استوری های تیک میذاشتم اخ بهم گفتن رل زده اومد گف کم سسشر بزار گفتم چرا ب خودت میگیری و گفت چی گفتن دربازن هی گفت گفت اخرش زنگ زده بود خاموش بودم نوشت سرریع بهم زنگ بزن  زنگ زد ۲۰ دقیقه حرف زدیم اصلا ن اون عصبی بود ن من خیلی عادی حرف زدیم خیلی همدیگه رو ادیت کردیم  و دباره پیام دادم ک اره من سر اون عصبی شدم گفت عزیزه من من ک گفتم قضیه رو بهت حضوری بیا ببینمت تا برات توضیح بدم دباره اونطوری بهتره بیا ببسنمت  پشت گوشیم موقع قط کردن گفت خیلی خوشحال شدم حرف زدم هروقت نیازم داشتی جایی گیر کردی دلت گرفت دلت بیرون خواست زنگ بزن میام دنبالت میریم دور میزنیم من بی معرفت و نمک نشناس نیستم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
من تایپکامو بخونی متوجه میشی ۳۰ روز قهر بودیم و هستیم و خودمم کات کردم و خیلی حرفای بدی بهش زدم زنگ ...

حالا میخاد برم ببینمش تا برگرده  زنگ نزن ب هیچ عندان زنگ نزن پیام نده  خودتو غمگین نشون نده خودش میاد بخدا من داعون شدم تا اومد ولی زنگ نزدم بهش

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خودم رفتم خواستم برگرده خواستم یگه نرو ولی هیچ  تلاشی نکرد

2731
مرسیی

فداتشم اصلا تلاش نکن پسرا ببینن براشون میمیری برات میرینن بزار خودش میترسه میاد 

از چی می ترسه چه قدر صبر کنم 

میترسه کامل از دستت بده میترسه یکی دیگ بیاد سمتت میترسه ازش سرد شی ولی وقتی همش پیگیری کنی میگ این ک همیشه هست حتی وقتی خودش رفته برگشته پس منم هرجور دلم بخاد رفتار کنم

من ۳۰ رووز صبر کردم دندون رو جیگر گذاشتم از دلتنگی جون دادم تا خودش برگشت و زنگ زد ولی برنگشتیم بهم فق کلی خرف زدیم و گفت میخام ببینمت

2738
چرا بر نگشتین به نم

قراره همدیگه رو حضوری ببینیم ولی من نمیخام دیگ یه چیزایی شنیدم ک اگ ثابت نشه دروعه واقعا حالم ازش بهم میخوره

چیا شنیدین

گفتن تو این تایم میخاسته با یکی اوکی شه ک من استوری گذاستم یه پسر هولو میسه از پیجش تشخیص داد پیام داد کم سسشر بزار گفتم چرا ب خودت مبگیری گفت برای من میزاری دیگ گفتم ن گفت چ خبری ب گوشت رسیده ک اینطوری میکنی گفتم هیچ خبری مگ باید خبری برسه گفت چیزی شنیدی ک اینارو میزاری گفتم عع پس میدونی کاری کردی گندش درومده گفت بگو درموردم چیا گفتن گفتم گفتنیا رو گفتن دیگ گفت باید بگی و زنگ زد منم گفتم گفت ب قران ب جان خواهرم بخدا ک رل نزدم و هی قسم قسم نیم ساعت حرف زدیم بعدش دیگ قط کردیم پیام دادم خلاصه من فق ب خاطر این ناراحت سوم ک چ زود میشه همه چیو فراموش کرد و یکیو سریع جایگزین کرد بیخیال اصن شاید حسی نبوده گفت عزیز من من ک قضیه رو برات گفتم ب جان خواهرم ک میخام دبنا نباشه تو اول و اخریش بودی دیگ وقت و حوصلشو ندارم بعد گفت بیا ببینمت برات حصوری توضیح بدم

گفتن تو این تایم میخاسته با یکی اوکی شه ک من استوری گذاستم یه پسر هولو میسه از پیجش تشخیص داد پیام د ...

بگو باشه ولی باید از دلم در بیاری

وای دوسی دلم واسش تنگ شده خیلیی نمی تونم تحمل کنم خیلی سخته 

بگو باشه ولی باید از دلم در بیاری وای دوسی دلم واسش تنگ شده خیلیی نمی تونم تحمل کنم خیلی سخته 

نه بابا باشه چی از دلم درار چی تا ثالت نشه دروغه قیدشو میزنم چشم رو همه دوستداشتنم میبندم

2706