2733
2739

سلام كسي مدرسه غير انتفاعي خوب سراغ داره تو منطقه ٣تهران قبلا زينب ميرفت دخترم اينقدر كه روح و روانش بهم خورد فقط دنبال اينم مدرسه اش رو عوض كنم اما بخاطر چيزايي كه ديدم ميترسم بازم مشكلات قبل رو تو مدارس ببينم

میوه های زندگیم عسل و آرسام .
  • من هم دخترم امسال میره هفتم اینقدر نگرانم همش استرس دارم خودش میگه میخوام برم شاهد ....چی دیدی از مدرسه قبلی البته اگر دوست داری بگو ...یه مدرسه هست میخواستم اسمشو بنویسم بعد ن فهمیدم چندتا از دخترا مواد جابجا کردن داخل مدرسه 😲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همجنس بازي اينقدر تو مدارس شايع شده باور كن دختر من سالم و شاداب الان قرص هاي اعصاب قوي ميخوره يه ساله اب خوش از گلوم پايين نرفته

2728

موهاش فر تا پايين كمر هفتم رو بردمش مدرسه جديد هي يواش يواش ديدم منزوي شد بعد گفت موهام كوتاه كن سخته يهو ديدم رفت كنار سرش رو تيغ زد و موهاش رو پسرونه بعد از چند وقت گفت عاشق دوستم شدم ميخوام باهاش رل بزنم خودم خيلي خوب باهاش ارتباط دارم چونزفاصله سني كمي داريم اينقدر باهاش حرف زدم اما اون دختره دست از سرش برنميداشت 

دختره از يه خانواده از هم پاشيده بود مادرش زنگ ميزد ميگفت برو دخترم رو بكش من حريفش نميشم چند وقت يه شب دخترم اينقدر گريه كرد همش ميگفت مامان به دادم برس خسته شدم باهاش حرف زدم ديدم دختره عكساي لختش رو براي بچه ي من ميفرستاده ميگفته ارضام كن يك ساله پير شدم تا دست از سر بچه ام برداشت اما روح بچه من داغون شد الان قرص اعصاب ميخوره شبا تو بغل من ميخوابه همش ميترسه تو رو خدا با تحقيق مدرسه رو انتخاب كنيد دختر من رو سال هفتم عكسش رو نشاط و شادابي تو چشماشه الان فقط دستاش رو تيغ ميزنه كه اروم بشه 

2738

وای خدا اصلا نمیتونم هضمش کنم این چیزا رو از یه دختر دبیرستانی

سعی کن دخارتو دور کنی از اون محیط

سیم کارتشو مدرسه شو همه چیشو عوض کن

اگه امکانشو داری تابستون خیلی براش تفریح فراهم کن که با خوناده باشه تنها نباشه

خودتم با مشاور صحبت کن چون رفتار شما هم خیلی مهمه الان

تيغ زدن هم تو همين مدرسه ياد گرفت اولش با سوزن ميزنن بعد ديگه با تيغ ميگن اروم ميشيم هر دفعه عصبي ميشه ميزنه من ميشينم گريه ميكنم مياد ميكه دعا كن بميرم كه اينقدر براي من اشك نريزي خانمها تو رو خدا دختراتون رو رها نكنيد من بچم رو از بچگي اصن يه لحظه هم جدا نشدم ازش عاشق منه اما مدرسه بي خود بچم رو داغون كرد اونايي كه دختر نوجوان دارن ميفهمم من چي ميگم

دخترم زير نظر مشاوره ما مرحله بد رو تموم كرديم دخترم الان فهميده پسر نيست و دوس نداره با همجنسش ارتباط برقرار كنه اما عواقب تمام اون چيزا روش هست الان تعريف ميكته مامان اون دختره منو تو دسشويي خفت ميكرد ميگفت بايد لب بدي فقط ببينيد بچه اي كه تو خانواده و دور از هرچيزي بزرگ شده چقدر براش سخته 

2706