2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم یه عکس برای شوهرم فرستاده

| مشاهده متن کامل بحث + 7142 بازدید | 177 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان 

خوبی و بدی رو خدا تو فطرت ما گذاشته 

این که یک سری توجیه میکنند ،جای خودش رو داره 

اما هر مشکلی براتون پیش آمده 

با آرامش حل کنید

برای آرامش خودتون و زندگیتون عرض میکنم

و مراقب باشید فتنه و آشوب دامن زندگی تون نگیره 

چون جرقه ی اختلاف و دلخوری 

از همین موضوعات پیش میاد

همسرتون برای حرف و حرکت دیگران 

دخیل این روابط نکنید 

اوقات زندگیتون تلخ نکنید 

هر چقدر هم از ناهنجاری ها و گناهان 

فاصله بگیرید ،زندگی استاندارد و بدور از تنش دارید ..

یا علی

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 
2731

چقدر به زور میخواید همه چیزو عادی نشون بدید و بگید این خانم حساسه

واقعا یا مردا رد نمیشناسین یاخودتونو زدین به اون راه 

که راه خودتون هموار باشه

بهرحال بخوای کسی در برابرت متعهد باشه یسری آزادیهایی که مال جهان سومیهاس از یسریها گرفته میشه

درنتیجه با افتخار میگید تو بیماری 

و بقیه ی مردا و زنای بیمار سالم

حالم را نپرس...از من تا حال خوب مسافت زیادیست

چقد کامنتا عجیبه! چرا الکی میخواین این چیزا رو عادی جلوه بدین ، چشم بند بزن یعنی چی :/ منطق یه عده واقعا جای تاسف داره

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃 دلم میخواد تاپیکام براتون حس خوب داشته باشه😍
چقد کامنتا عجیبه! چرا الکی میخواین این چیزا رو عادی جلوه بدین ، چشم بند بزن یعنی چی :/ منطق یه عده و ...

اکثر کامنت‌ها قضاوت من بود 😅

ولی من طبق صحبت بعضی دوستان به شوهرم پیام دادم و گفتم به خواهرت تذکر بده عکس اینو اونو برات نفرسته چون حق الناسه و ممکنه طرف راضی نباشه . حل شد موضوع و فهمیدم اصلا عروس رو نمیشناخته خیالم راحت شد

اکثر کامنت‌ها قضاوت من بود 😅 ولی من طبق صحبت بعضی دوستان به شوهرم پیام دادم و گفتم به خواهرت تذکر ...

خوبه پس خداروشکر که حل شد

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃 دلم میخواد تاپیکام براتون حس خوب داشته باشه😍
تو خیابون با لباس عروس و دوکیلو ارایش تردد میکنن جدیدا ؟اخه ماها معمولی میریم بیرون با مانتو نه لباس ...

برای من مهم نیست شما چی میپوشی

روی صحبتمم با تو نبود

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون