2733
2734

من اصلا تو باورهام نمیگنجه مادرهمسرم چنین شخصی باشه ولی چون مادرش بده گاهی از زندگی با شوهرمم دلسرد میشم با اینکه بهترین مرد دنیاست و هیچی برام کم نذاشته

برای برادرشوهرم اینا خونه و ماشین خریدن ما وقتی میخواستیم خونه بخریم هزار تومن هم حمایتمون نکردن 

این از فرق گذاشتنشون

انتظار داره خرجمو بابام بده چون بابام پولداره هر چی میخوام بخرم میگه میگفتی بابات ۳لان روز برات میخرید اون یکی عروس همه چیزشو باباش میخره(دروغ میگه )

اگه دکتر برم فک میکنه پول های شوهرمو به باد دادم اگه زیاد قرص بخرم میگه نصفشو میگفتی دکتر مینوشت اخرش اضافی میمونن 😐واسه بچم که باردارم میخواستم وسیله بخرم میگه بابات تو سیسمونی میخره دیگه چرا خرج اضافی میکنی هستین ادامه رو بگم ؟ امروز صبح که رسیدم خونشون بعد روزها اومدم خونشون داشتم کفشامو درمیاوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متنفرم از این کاراشون دقیقا مال منم همینه خیلی عذاب کشیدم 

از سال ۹۸یه خواننکده خاموش بودم ولی بعد ثبت نام کردم تو نی نی سایت و نمیدونم چی شد که بووووم ترکیدم اونم نه یه بار بلکه دوبار و تا الان دلیلش رو نفهمیدم😅خواهشاً اگر باهام مشکل دارید بهم بگید و گزارش نزنید....❤️با وجود اینکه بعضی وقتا منو اذیت میکنی ولی خیلی دوستت دارم همسر عزیزم تو بهترین هدیه ی خدایی برای من البته اگه بقیه بزارن ما با آرامش زندگیمون رو بکنیم...زندگیم وقتی قشنگ تر شد که دخترم به جمع دو نفرمون اضافه شد  
2731

داشتم کفشامو درمیاوردم هنوز نرفته بودم داخل خونه یه ظرف بززگ نشونم میده تو حیاط میگه این سیزی ها هم باسد پاک بشن اخه بیشعور عالم میذاشتی من میرسیدم خونتون نفسی تازه میکردم بعد میگفتی سبزی ها باید پاک بشن مگه من حمالتم ؟

بچه ها تو یه خونه ای یه خانوم مسن باشه من اصلا راضی نمیششم بشینم طرف کار کنه ولی این بی شخصیت همه کارهاشو وظیفه من میدونه که براش انجام بدم

اگه یه ربع بعد از رسیدنم میگفت بیا اینارم پاک کن من با اشتیاق زیاد پاکشون میکردم نه اینکه قبل از اینکه کفشامو دربیارم بهم بگه حالا سم ترین هاش موندن اونارم الان تایپ میکنم

چند ماه که خواب درستی ندارم وقتی هم می‌خوابم انگار که بیدارم از بس که ذهنم درگیر

از سال ۹۸یه خواننکده خاموش بودم ولی بعد ثبت نام کردم تو نی نی سایت و نمیدونم چی شد که بووووم ترکیدم اونم نه یه بار بلکه دوبار و تا الان دلیلش رو نفهمیدم😅خواهشاً اگر باهام مشکل دارید بهم بگید و گزارش نزنید....❤️با وجود اینکه بعضی وقتا منو اذیت میکنی ولی خیلی دوستت دارم همسر عزیزم تو بهترین هدیه ی خدایی برای من البته اگه بقیه بزارن ما با آرامش زندگیمون رو بکنیم...زندگیم وقتی قشنگ تر شد که دخترم به جمع دو نفرمون اضافه شد  

همه مادرشوهرا همینن یه بچه دو میزارن رو سرشون اونیکی باید خرجشونم بده 

اما تو نیاز نیست همه چیزو براش تعریف کنی 

حس میکنم زیادی از زندگیت خبر داره چرا باید بدونه میری دکتر یا چه برنامه ای داری .اینطوری ناخداگاه برات نظر میده 

شما ک ناراحنی از نظراتش نه از برنامه هات چیزی بگو نه از اتفاقات زندگیت اونم لال میشه 

توقعی هم نداشته باش که خرجت کنن اینطوری خودت راحتتری .ماهم ازراین تبعیض ها زیاد دیدیم تو هم سعی نکن عروس خوبی باشی دور باش راحت باش

لطفا لایک نکنید ممنونم .
داشتم کفشامو درمیاوردم هنوز نرفته بودم داخل خونه یه ظرف بززگ نشونم میده تو حیاط میگه این سیزی ها هم ...

بگو مادرجان اومدم سر بزنم بهتون یه کاری دارم باید سریع برم

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2706