2737
2739

اگه هستین یچیزی میخوام تعریف کنم میترسم بره گوگل لو برم تایپ کردم اگه لو نمیرم تعریف کنم🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

لو میری نگو

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2738

پسر فامیل مون تازه عروسی کرد یه عروسی مجلل تو تالار و یه میلیارد طلا انداخت خونه و ماشین داره ولی خیلی بی بند و باره (هم با دوستاش هم زن بازه) و مجردیش هر کوهی می‌خورد خواستگاری این دختره ک رفته بود ردش کرده بودن ک با وساطت یکی اوکی دادن میگن دختره شرط گذاشته ک باید آدم شی و دور دوستاتو خط بکشی قبول کرده گفته مجردیم هر کوهی خوردم دیگه نمیکنم ماشین آفرود داشت فروخته دوستاشم واس عروسی دعوت نکرده کل فامیل دختره باهاشون قطع رابطه ن چون دختر به این پسره دادن به نظرتون عوض میشه؟ یا بدتر میشه؟ روانشناسا میگن به امید عوض شدن ازدواج نکنین ٪۲۵ بدتر میشه بهتر نمیشه 

حالا شوهر من مومن و مذهبی زمین اینا داره دارایش حدود ده میلیارد میشه ولی شغل ثابت نداره درآمد نداره همیشه قول میده میگه صبر کن عروسی مونو بدون هیچ توقعی گرفتیم چون خرج عروسی با خودش بود درکش کردم گفتم جبران میکنه ولی هنوزم حتی خرجی نمیده کار نمیکنه وعده و ‌وعید میده ولی دست بزن نداره و سالمه بعضی وقتا میگم کاش پولدار بودو خرجم می‌کرد حتی اگه بی بند و بار بود باز توبه میکنم از حرفم 

هیچکدوم آدمی که پول داشته باشه در حدی که لازمه و از این ور و اون ور بوم هم نیوفتاده باشه معمولی باشه 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2706