2737
2739

من پایین بودم پیام داد شاید بیام خونت منم خونم طبقه بالا ولی من طبقه پایین بودم در خونه قفل نبود چراغا خاموش اومده نشسته با دختر خاهرشوهرش بعد بهم زنگ زد گف کجایی گفتم فک کردم نمیایی گف من خونتم بالا نشستم هنگ کردم.بعد اومدم بالا پیشش دیگه چایی و پذیرایی کردم بعد مادرشوهرم میگه من زانوم درد میکنه نمیاد بالا ولی دیدم اومده بالا درو باز کرد گف سلام مریم چرا یواشکی میای بالا میخای که کسی نفمه اونم گف ن صدا ظرف میومد فک کردم سر شام هستین.از دوطرف ناراحتم هم اون ک بدون اجازه هم این مادرشوهر ک اومد حرفه خودشو زد خو زشته ب اون چ مربوطه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خونتون در  نداره شاید دزد بیاد

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
2740

قفل کن همیشه

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

یقین بدون مادر شوهر بیچاره تو عمل انجام شده مونده . منم همسایه ام . قبلنا همیشه درمون باز بود منم چندان مشکلی نداشتم یه بار اومدم بیچاره مادرشوهرم تعریف کرد که فامیلا یکی اومده بچه اش گیر داده میخوام برم بالا میگفت هر چی گفتم نیستن گفته میرم یه اسباب بازی میارم .فقط انگار خدا خواسته قفل در یه ایرادی پیدا کرده بوده باز نمیشده بیچاره میگفت همه اش دعا میکردم باز نشه . بعد به این مرحله رسیدن که وقتی مهمون اومد من درا رو قفل کنم . بعد اونم دزد اومد یه بار دیگه کلا در قفل کردن مرسوم شد 😅😅

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706