2737
2739
عنوان

من هیچ وقت عاشق نشدم این یه اختلاله

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 26 پست
عشق ورزی اموزشیه تو ۷ سال اول زندگیت اموزش ندیدی 

اتفاقا من مهارت ابراز رو دارم 

این چیزی که میگم درون خودم اتفاق میوفته یا بهتره بگم درون خودم هیچ اتفاقی نمیوفته

هرکاری خواستی بکنی هر چیزی خواستی بگی،خدا رو در نظر بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا من مهارت ابراز رو دارم  این چیزی که میگم درون خودم اتفاق میوفته یا بهتره بگم درون خودم ...

عشق ورزی منظورم ‌همین عاشق شدنه 

باید در والدینت تو‌۷ سال اول زندگیت میدیدی تا بتونی عاشق بشی 

دوره ی درمانش هم تو ۷ سال سوم‌ زندگیه هرچند سخته

یه صلوات برای تو دلیم میفرستی 🙏
نمیدونم من خیلی عاشق شدم هر دفعه ام از دفعه قبلی آتشی تر

جالبه خیلی جالبه. آخه من یکبار تجربه کردم و هر جا هم جستجو کردم همه نوشته بودن که یه باره. خیلی ناراحت میشدم که نمیشه عاشق شخص اصلی زندگیم بشم و عاشق یه آدم اشتباه شدم

مهم نیست قفل دست کیه مهم اینه شاه کلید دست خداست. امیدت رو از دست نده .... هیچوقت
2731
جالبه خیلی جالبه. آخه من یکبار تجربه کردم و هر جا هم جستجو کردم همه نوشته بودن که یه باره. خیلی نارا ...

تنها چیزی که نباید براش ناراحت باشی همینه. چون هزار بار پیش میاد. کافیه یکی پیدا شه یکم باهات خوب رفتار کنه و قشنگ حرف بزنه جوری عاشق میشی که اسم قبلی ام یادت نمیاد

تقاص کاری که با من کردی رو بغل اون پس میدی...
عشق ورزی منظورم ‌همین عاشق شدنه  باید در والدینت تو‌۷ سال اول زندگیت میدیدی تا بتونی ...

ینی فکر می‌کنی پدر و مادرم بهم عشق و علاقه ندادن؟ پدرم شاید ولی مادرم خیلی با محبته 

ولی هفت سال سوم هم ضربه های خیلی بدی خوردم و مهمترین دلیلش محدودیتی بود که پدرم واسم درست کرده بود

تنها چیزی که نباید براش ناراحت باشی همینه. چون هزار بار پیش میاد. کافیه یکی پیدا شه یکم باهات خوب رف ...

چه خوب حتی اگر بدون قبلی از زندگی سیر شده باشی؟ بازم میشه به همون شدت کسی رو دوست داشت؟

مهم نیست قفل دست کیه مهم اینه شاه کلید دست خداست. امیدت رو از دست نده .... هیچوقت
ینی فکر می‌کنی پدر و مادرم بهم عشق و علاقه ندادن؟ پدرم شاید ولی مادرم خیلی با محبته  ولی هفت س ...

نه شما با دیدن عشق ورزی پدرت به‌ مادرت توانایی عاشق شدن‌رو پیدا میکنی، باید پدرت به مادرت محبت میکرد و‌شما میدیدی

یه صلوات برای تو دلیم میفرستی 🙏
2740
چه خوب حتی اگر بدون قبلی از زندگی سیر شده باشی؟ بازم میشه به همون شدت کسی رو دوست داشت؟

واقعا میشه شک نکن. ما غیر از حامی و محبت و حس خوب چیزی نمیخایم. غم آدم قبلی ام بخاطر نبودن این چیزا باهامونه. وقتی یکی همه اینارو پر کنه دیگه اون آدم قبلی معنی نداره

تقاص کاری که با من کردی رو بغل اون پس میدی...
نه شما با دیدن عشق ورزی پدرت به‌ مادرت توانایی عاشق شدن‌رو پیدا میکنی، باید پدرت به مادرت محبت ...

آره چه خوب گفتی 

پدر و مادر من چون پیش پدربزرگ و مادربزرگم زندگی میکردند اصلا به هم ابراز علاقه نمیکردن

واقعا میشه شک نکن. ما غیر از حامی و محبت و حس خوب چیزی نمیخایم. غم آدم قبلی ام بخاطر نبودن این چیزا ...

چه خوب اینجوری خیلی خوبه

نه خوب نیست چون همیشه دلم میخواست یه سری حسا رو تجربه کنم 

عشق دلیل نمیخواد دل میخواد

♥لطفادعاکنید امسال معلم شم ان شا الله آزمون دادم خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥آرزو شده مشهد هم لک زده دلامون اما..یکی نیست ما رو یه حرم ببره  ای حرمت ملجأ در ماندگان دور مران از در و ، راهم بده لایق وصل تو که من نیستم اِذن به یک لحظه نگاهم بده رضاجان♥ السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥