2733
2739
عنوان

ژل ضدجوش بیواکوا

61 بازدید | 13 پست

کسی مصرف کرده؟؟؟ من شدیداً جوش زدم چیکار کنم 

ژل و محلول کلیندامایسین دارم اثر نمیکنه زینک اکسایدم میزنم سالیسیلیک اسید مصرف کردم ولی بازم دارم😩

Acnes4 بزن محشره با اینکه کوچولویه ولی روی جوشای دردناک که میزنی همون لحظه میفهمی دردش از بین رفت و از همون لحظه دارن خوب میشن برای جلوگیری از لک شدنه 

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو یه محصوله داروخونه ای بگیر

اونا بهتر اثر میکنن

من ازین چیزایی که انلاین شاپا هست خریدم ولی خب تاثیر چندانی ندیدم ولی اون موقع که محصولاتم از داروخونه گرفتم خیلییی خوب بود شده بودم یعنی همه میگفتن چی زدی خوب شدی الان داغون شدمممم

2731

اصلا از برند های چینی مثل بیوآکوا و ایجمز و وز استفاده نکن برای جوشات آکنومیس از داروخانه بگیر سریع جواب میده من زدم رو جوشام دوشبه تموم شدن بدون اینکه جاشون بمونه 

میشه برای عاقبت بخیر شدنم دعا کنی؟🥲💕

بیا بهت بگم چیکار کنی خوب بشه 

اولا اگر جای جوش رو کندی و زخم شده و بدجور شده روی جوش هات پماد هیدروکورتیزون بزن فقط رو همون قسمت 

بعد صبح ناشتا یک قاشق اسفرزه با یک لیوان اب قاطی کن بخور

و بعدش عرق کاسنی بخور 

حتما حتما برای برطرف کردن جوش قرص اموکسی سیلین بخور ببین تو دو هفته داری تغییر میکنی

اینا کارایی هستش که من انجام دادم و عالی بوده جوابش الانم دارم میخورم عروسی داریم جوش های صورتم داره کم میشع

اصلا از برند های چینی مثل بیوآکوا و ایجمز و وز استفاده نکن برای جوشات آکنومیس از داروخانه بگیر سریع ...

بیوآکوا که میگن خیلی خوبه من  ماسک برنجش سفارش دادم برای ابرسانی و لایه برداری و... 

یعنی استفاده نکنم؟

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 
بیوآکوا که میگن خیلی خوبه من  ماسک برنجش سفارش دادم برای ابرسانی و لایه برداری و...  یعنی ...

نه اینکه ضرر داشته باشه نه ولی اصلا تغییری ایجاد نمیکنه این تجربه ۷سال مصرف من از این برنده دارم بهت میگم و هرجاهم رفتم اینو گفتن بهم حتی از دکترم پرسیدم

2738
اها مرسی عزیزم 🙏 ماسک های هیدرودرم چی؟؟

تاحالا از هیدرودرم استفاده نکردم برای همین اطلاع ندارم اما آکنومیس دکترم گفت که واقعا هم معجزه کرد اگه آبرسان خوبی میخوای سیمپل من ازش راضی بودم همیشه تو روتینم هست و سرم ویتامین سی آردنم زدم که اونم خوب بود

برای شفاف شدن پوست هم از کرم هیالورونیک اسید نئودرم استفاده کردم اینم واقعا تاثیرش دیدم

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم🌻