2733
2739

نمیدونم چرابااینکه جوابم منفیه اما باز دوسدارم ببینمش جایی و سلام کنم 

یاوقتی گیبینمش تپش قلب میگیرم 

ممکنه نشونه مهرطلبیم باشه؟؟

واقعا دلم میخواد دلیل رو بدونم منم اینجورم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شاید چون تاحالا دوست داشته شدن تجربه نکردی همون مهرطلبی

🌹🌹🌹دعاکنید از شر فرد حسود و موذی زندگیم راحت بشم و چشمای نحسشو  از زندگی من بندازه بیرون🌹🌹🌹حلالم کنید خداحافظ
2740
شاید چون تاحالا دوست داشته شدن تجربه نکردی همون مهرطلبی

اره ممکنه چون من خیلی زود ازدواج کردم و الانم ک جداشدم اولین نفری بوده ک مستقیم ب خودم گفته و بعداز 8ماه هنوزم حواسش بهم هست

کاملا عادیه کلا وقتی یه نفر واست خاص میشه و احساساتت تغییر میکنه دیگه غیرممکنه برات یه شخص عادی بشه 

الکی روی خودت برچسب نزن این کاملا عادیه حتی وقتی ازدواج کنی و اینده هم باز دوست داری طرفو ببینی و خوشبختیاتو بکنی تو چشمش یا کلا ببینی اون چیکار میکنه یا هزار تا چیز دیگه کاملا عادیه و این میل درون هممون هست هرکی ام جز این بگه خودش از همه بدتره

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
منم این جوریم ببخشید ولی بهش میگن کرم درون    

اره دقیقا🤣🤣

میگم بزار یکم درگیر من بشه🤣

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2706