2752
2734

که منم اغفال شدم دلم خواست.... با اینکه از خانواده ام هدیه میگیرم اما دلم خواست از شوهرمم بگیرم هدیه 

گفتم هدیه میخام... گفت چی میخای گفتم کتاب یا لباس... کتاب که فردا جمعه هست 

اون لباسی هم که میخام قیمتش 1600 هست 

بنظرم شوهرم راه سوم رو انتخاب میکنه گل میگیره 😝😂😂😂

عزیزمم چه قشنگ 😍😍

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شاید نی نی سایتی ها بخوان برن خدایی نکرده تو چاه شما هم باید بگی همسر میخوام برم تو چاه 

روز دختر واسه دخترای مجرد تو خونس عزیزم😅

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋
گفتم که اغفال شدم اما خب بالخره منم جزو دختر ها هستم عیب نداره بشع ی بهانه هدیه بگیریم 😁

😂😂دخترِ پدر و مادرتون که هستید ولی خو شوهرت گناه داره😂

هرچی که گرفتی مبارکت باشه به خوشی استفاده کنی

ببخشید مگه بعد از ازدواج جنسیت عوض می شه؟😄 ما تا ابد دختر می مونیم فقط نقش های دیگه ای هم می گیریم ...

یعنی مردا هم پسر میمونن بعد ازدواج؟

پسر پدر و مادر هستن و نقششون تو زندگی مشترک میشه مرد و فقط کادو روز مرد بهشون تعلق میگیره

و خانوما هم تو زندگی مشترک زن هستند و نقششون تو خانواده ابتدایی در هست و کادو رو هم باید از اونا بگیرن

یعنی مردا هم پسر میمونن بعد ازدواج؟ پسر پدر و مادر هستن و نقششون تو زندگی مشترک میشه مرد و فقط کادو ...

چقد سخت میگیری اینها فقط بهانه ایه برای شاد کردن دل همدیگه،چه فرقی می کنه؟! بله من روز پسر هم باشه به همسرم تبریک میگم هدیه هم میدم مهم اینه که یه روز شاد کنار هم باشیم.