2733
2739
عنوان

امروز فهمیدم س هفتس باردارم

316 بازدید | 23 پست

دوستان من مشکل استرس شدید و غذانخوردن داشتم 

جوری ک دیگه رفتم دکتر روانپزشک بهم قرص دوکسپین ده شبی ی دونه و قرص الپروزولام نیم هرهشت ساعت نصف میخورم

من امروز فهمیدم س هفتس حاملم اصلا باورم نمیشه از وقتی فهمیدم دارم میمیرم از ترس و استرس باز هیجی نمیتونم بخورم

رفتیم مطب دکتر بگیم چی کنیم نبود با زور از اطراف اونجا شمارو گیر اوردم گفت همینا رو بخور نمیشه الان یهو بذاری کنار فقط الپروزولام رو بکن هر دوازده ساعت نصف

تا۲۳ام ک نوبت داری بیا مطب 

من دارم میمیرم همه جونم میلرزه چی کنم😭مشکلم استرس شدیده ک غذا خوردنمو صفر میکنه با زور باید تیکه تیکه بخورم هیچ جا هم نرم مهمونی

خدایا حکمتت رو شکر کمکم کن فقط

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

عزیزم با ورزش و اهنگ و رقص نمیتونی کمش کنی ؟

یا قران و یوگا و مدیتیشن؟

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
دکتر گفته ک نه توروخدا چی کنم

ببخشیدا دکتر غلط کرده گفته نه . تو بارداری حتی استامینوفن ضرر داره بیش فعالی میاره . الان به نظرم یا به فکر نجات بچه باش یا بیخیالش شو و استرست رو درمان کن.بدترین قرص به نظرم قرصای اعصاب و خوابه

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2706