2733
2739

خیلی دلم گرفته حتی به خودش زحمت نداده یه تبریک بهم بگه فقط تو اینستا واسم کلیپ طنز میفرسته و منم با یه استیکر واکنش نشون میدم به نظرتون چی کار کنم؟

یه شهر دیگه زندگی میکنه من واسه دکتر رفتم اون جا قرار شد هم و ببینیم همون روز پاشد با دوستاش اومد شمال که فرداییش عروسی دعوت بود حتی من این موضوع رو به مادرمم گفتم اما لحظه آخری کنسلش کرد گفتش چقدر دوست داشتم ببینمت آبروم جلوی مامانم رفته چی کار کنم به نظرتون خواهرانه راهنماییم کنید 

هر چیزی با یه رویایی شروع میشه🕊🌿ملکه ای باش که تو تنهایی میجنگه!☆💕

ولش کن لیاقتتو نداره جوانیتو به پای این هدر نده

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دوس پسر منکه تبریک گفت بعدش زنگ خونمون زده شد پستچی یه دسته گل بایه باکس خوشگل اورد روش نوشته بود روزت مبارک پرنسسم😍اه خیلی حس قشنگیه که داستان خیالی تعریف کردم ن؟؟😂

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز