2737
2734
عنوان

حاضر جوابی در برابر فامیل

100 بازدید | 9 پست

یکی از فامیل هامون دخترش خیلی بی‌حجابه ولی ب روخودش نمیاره  و اینکه چون خودش پسر زیاد دارع 

بعد هر جا میشینه میگه آخر زمون شده  دخترا  زیاد شدن  

پسرا کم دخترهای ترشیدع زیاد شدن  ولی پسرا کم 

یکی نیس بهش بگه برو دخترای خودتو ببین  بعدش ب بقیه بگو  در حالی ک ما اصلا بی حجاب نیستیم  

حرصم میگیره واقعا میخوام ی روز جوابشو بدم 

خیلی پرو و مغرور 

به نظرم به شما ربطی نداره

خودمم مذهبی ام

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من سالهای گرانبهایی رو از دست دادم به خاطر فکر کردن به این و اون. عمر کوتاه تر از اونه که جواب همه رو بدیم. خودت رو بی جهت با کسی در ننداز

❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
2738
جواب بدی که چی بشه. بیخیال. هر کسی یه جوریه . بخوای به همه جواب بدی پیر میشی

واقعا بعضی موقع ها  بعضی ها  ی حرفایی ب آدم میزنه 

دلم میخواد جواب شونو بدم ک دیگه فضولی نکنن ولی همون لحظه ذهنم قفل میکنه 

واقعا از اینکه اینجوری هستم ناراحتم  

فقط میخوام جوابی بدون بی احترامی بدم

خب شما مذهبی باشی دخترت بی حجاب و به دخترای دیگه تیکه بندازی کار درستیه ؟ 

چجور تیکه ای

این انگار داره به همه میزنه

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️