2737
2739

رفته بودم بادکش کنم ، اون اتاق حجامت هم میکردن

۴ نفر خانوم بالا تنه لخت برای حجامت نشسته بودن ، این خانوم پسر ۵ سالش رو با خودش آورده بود

بخدا که معذب شدم صبر کردم برن بعد بادکش کنم

بخاطر خودم نمیگم اون بچه گناه داره ، حتی خانوم مسئول که کارهای حجامت رو انجام میداد گفت بذار جایی بیا، مادره پسره با خناه گفت اتفاقا مامانم خونه بود حوصلم نکشید ببرم بذارم اونجا

چندسال دیگه اینارو ول میکنید توی جامعه ،طفلی بچه های ما که چشم و گوش بسته ان

شیرازی نیستم متاسفانه ، اما دیوانه وار عاشق شیرازم ..

این فردا میشیه این:

یه بار رفتم نوار قلب بگیرم بعد گیره ها چون نیم تنه تنم بود جا نمیرفت تخت نوار قلب هم توی اتاق تزریقات بود صبح زود بود خلوت بود اقایونم نمیتونستن بیان تو اجازه نداشتن پرده کنار تخت یه طرفش خراب بود کشیده نمیشد یعنی فقط یه سمت تخت رو میپوشوند سمت دیگش باز بود 

پرستاره گفت همه خانومن نیم تنه رو دربیار بتونم گیره رو بزارم من دراوردم دوتا خانمم اومدن سرم زدن یکیش دقیقا کنارم بود و پرده کشیده نبود 

وسط نوار قلب گرفتن نمیتونستم تکون بخورم یهو شوهر این خانم اومد تو  هرچی پرستار میگه مریض لباس نداره برو بیرون گوش نداد مردک بیشعور ینی کامل اومد دیدشو زد تموم شد رفت .......

دیگه نرفتم اون بیمارستان در و پیکر نداره هرکی میره میاد

تازه زنشم شاکی  بود با پرستار دعوا افتاد میگفت مگه من شوهرم چشم بد داره

این فردا میشیه این: یه بار رفتم نوار قلب بگیرم بعد گیره ها چون نیم تنه تنم بود جا نمیرفت تخت نوار ق ...

آره والا دقیقا میشه همین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید دیروز تایپکتون رو خوندم ولی جایی بودم نتونستم جواب بدم. گلم چرا خونه نمیندازین خودتون. بادکش که راحته اگه بلد نباشین از اون لیوان و پمپ دستیها بگیر از لوازم پزشکی ها خونه بندازین

سلامتی و خوشبختی دخترم
2731
ببخشید دیروز تایپکتون رو خوندم ولی جایی بودم نتونستم جواب بدم. گلم چرا خونه نمیندازین خودتون. بادکش ...

خواهش میکنم

خواستم چندجلسه برم یاد بگیرم کجا میذاره ، و اینکه ببینم اصلا اثری داره روم

اهان براتون مفید بود؟ ما خونمون گرم میندازیم برای سرماخوردگی و درد عظلانی و گلو و سردرد خوبه‌. اتفاقا منم امروز میخوام برم حجامت گلم. ولی کار اون خانم پسندیده نبود اصلا

سلامتی و خوشبختی دخترم
اهان براتون مفید بود؟ ما خونمون گرم میندازیم برای سرماخوردگی و درد عظلانی و گلو و سردرد خوبه‌. اتفاق ...

۳ جلسه رفتم برای تخمدان هام خوب بود ، یادم انداختین حجامت هم میخوام برم 😅

متاسفانه این حرکات رو انجام میدن بعد میگن جامعه بد شده

۳ جلسه رفتم برای تخمدان هام خوب بود ، یادم انداختین حجامت هم میخوام برم 😅 متاسفانه این حرکات رو ...

اهان شما تخمدان میرین؟ ایشاا... هرچه زودتر دامنتون سبز بشه گلم. تنبلی دارین؟

من میخوام اول کل پشتم بادکش بندازم بعد حجامت کنم.

سلامتی و خوشبختی دخترم
2738
اهان شما تخمدان میرین؟ ایشاا... هرچه زودتر دامنتون سبز بشه گلم. تنبلی دارین؟ من میخوام اول کل پشتم ...

بله برای رحم و تخمدان

تخمکام ضعیف شدن ، فعلا دکترا قرص نمیدن میگن یکسال بگذره

گفتم برم سراغ سنتی

کم خونی دارم گفتن حجامت خوبه

بله برای رحم و تخمدان تخمکام ضعیف شدن ، فعلا دکترا قرص نمیدن میگن یکسال بگذره گفتم برم سراغ سنتی ...

حجامت برای بدن خیلی خوب و مفیده من سالی دوبار حداقل میرم سبک میکنه و پوست و بدنم بانشاط میشه خودم حس میکنم. ولی قبلش بگو کل پشتت بادکش بندازه بعدش حجامت کن تاثیرش خوبه

سلامتی و خوشبختی دخترم
بله برای رحم و تخمدان تخمکام ضعیف شدن ، فعلا دکترا قرص نمیدن میگن یکسال بگذره گفتم برم سراغ سنتی ...

ولی یاد بگیر خونه رو تخمدان هات بنداز هزینه ت زیاد نشه

سلامتی و خوشبختی دخترم
حجامت برای بدن خیلی خوب و مفیده من سالی دوبار حداقل میرم سبک میکنه و پوست و بدنم بانشاط میشه خودم حس ...

ممنون عزیزم 

حتما میگم

ایشالا همیشه سلامت باشی🌺

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز