2752
2734
عنوان

شماجای من بودین چیکارمیکردین😭😭

129 بازدید | 11 پست

خواهرشوهرم بادوستاش رفته بیرون تفریح بعدالان زنگ زده شام میخام بیام اونجا.درشرف طلاقه بادوتابچه.نمیتونستم بهونه بیارم چون شوهرم بهش گفته ک خونم.دارم ازعصبانیت میترکم نمیتونم واقعاخوب رفتارکنم باهاش.اینبار چندمه ک جمع میکنه بابچه هاش میاد میمونه اینجا.اصلادرک نداره ک اینا زنوشوهرن شاید بخان اخرهفته جایی برن شاید برنامه ای داشته باشن.چجوری بهش بفهمونم ک بدم اومده امشب اومده اینجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
میخام شوهرمم ادب کنم بنظرت شب جدا ازش بخوابم حالش جامیاد؟

یکی دیگه خراب شده رو سرت شوهر بیچارتو چرا ادب کنی...آدم نمیتونه بگه نیاین خونم ب خاهر ک..‌خاهرش باید شعورش بزسه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
اره دیگه ترفندشو فهمیدم.ازاین ب بعد تابستونه براخودش بره بگرده بعد شام بیاد روسرمن

حالا شام چی میزاری

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه