2733
2734
عنوان

خانمهای خیاط یه لحظه میایید

82 بازدید | 21 پست

من تصمیم دارم یه چرخ بگیرم شو رت زنونه بدوزم بفروشم 

ولی اصلا خیاطی بلد نیستم 

چرخم می‌خوام قسطی بخرم 

به نظرتون خوبه بخوام شروع کنم 

یه پیج اینستا آموزش میده ویدیو هاشو دیدم به نظرم خیلی سخت نبود خیلی دنبال درآمدم بچه کوچیک دارم بیرون نمیتونم کار کنم

یه مدت برو تو تولیدیش کار کن چم و خم کار دستت بیاد بعد 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بچم کوچیکه تو شهر غریب کسی رو ندارم بزارم پیشش

بدون تجربه وارد کار نشو حتما تجربه اولیه داشته باشی بهتره 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
اول خودت براخودت بدوز حتی شده بادست ببین خوب میتونی بدوزی بعدچرخ بگیر 

میگم خیاطی کاریه که با تمرین آدم باد میگیریه فوقش دو ماه تمرینی میدوزم بعد واسه فروش

من خیاطم و توی یه کارگاه کار میکنم ، به نظرم کار راحتی نیست که شما تا چرخ گرفتی شروع به کار کنی ، باید یه مدت دوخت کنی ببینی اصلا علاقه داری ، پیدا کردن مشتری اصلا آسون نیست باید به اون فکر کنی ،به قیمتی که میخوای بزاری فکر کن که بعد ضرر نکنی ، کلا به همه چی فکر کن بعد شروع کن خیاطی فقط داشتن چرخ نیست 

💜                                                                                                                                                                                                                                           
2738

تا به درامد برسی خیلی طول میکشه تو ایتا واینستا اموزش قلاب بافی وبافتنی  اینا دیدم هست که بنظرم بهتره البته اگه خلاقیت داشته باشی  جواهردوزی هست که اگه سلیقه و حوصله داشته باشی و بتونی با تولیدیها و خیاطیها ارتباط بگیری زودتر به درامد میرسی  اگه محصول ارگانیکی بتونین تولید کنید بمرور تو دوستو اشنا وزدن پیج کارتونو رونق بدین 

من خیاطم و توی یه کارگاه کار میکنم ، به نظرم کار راحتی نیست که شما تا چرخ گرفتی شروع به کار کنی ، با ...

من اصلا تجربشم ندارم تا حالا هیچی ندوختم ولی اگر ببینم میتونم درآمد داشته باشم انگیزه میگیرم 

میتونم چرخ کسی رو قرض بگیرم تمرین کنم بعد بخرم

تا به درامد برسی خیلی طول میکشه تو ایتا واینستا اموزش قلاب بافی وبافتنی  اینا دیدم هست که بنظرم ...

خب من نمی‌خوام تک بفروشم می‌خوام عمده بفروشم ببرم مغازه ها 

شما برای شور.ت دوخت باید با چرخای صنعتی اشنا باشی سر دوز و راسته دوز شما نه تنها تجربه خیاطی نداری حتی کار کردن با چرخارم بلد نیستی 

سر دوز اگر حواست نباشه کل پارچتو میبره میره و ضمن اینکه اصلانم ارزون نیستن 

برا همین میگم تجربه و اموزش عملی داشته باش 

من اصلا تجربشم ندارم تا حالا هیچی ندوختم ولی اگر ببینم میتونم درآمد داشته باشم انگیزه میگیرم  ...

خب عزیزم چون تجربه نداشتی گفتم ، به نظرم اگه میتونی چرخ قرض و به تعداد کم اماده کن اگه دیدی مشتریش زیاده و سودش خوبه کار جدی شروع کن 

💜                                                                                                                                                                                                                                           
2706