2733
2739
عنوان

یه حس ششمی بهم گفت تا خرداد باردار میشی و حالا..

| مشاهده متن کامل بحث + 6466 بازدید | 587 پست
ایشالله سال بعد این موقع وصلت شما صورت گرفته و کنار هم خاهید بود♥️

واقعااااا🥹واست حمد میخونم انشاالله که حست درست باشه

بعد از ۱۰ سال هنوز بهم نرسیدیم😔نمیدونم چه حکمت و قسمتیه🙂 انشاالله همه عشقا بهم برسن و خوشبخت بشن منو عشقمم بهم برسیم و خوشبخت بشیم🙏🥹💜✨🖇️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

♥️🙏🏻

عزیزم اگر حسی ب من داری بگو‌.ممنون

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی امام زمان و برای رسیدنم ب حاجتم ی صلوات میفرستی❤️
ستاره هاتون جفت نیست بنظرم راه های پیش روت بدون اون خیلی موفقیت های بیشتری داره روش گیر نکن به راهت ...

منم بگیدلطفاممنون ازدواجم بااون اقاست که جواب منفی بهشدادم یاشخص جدید؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731
کی ازدواج میکنم؟چجور آدمیه؟وضع مالیش چطوره؟

وضع مالی با توجه به خاسته شما میتونه معقول باشه

ادم خوبیه اما کمی حیله گری داره تو مسائلی

بهتر بشناسیدش ک بعدا ب مشکل نخورید

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂
وضع مالی با توجه به خاسته شما میتونه معقول باشه ادم خوبیه اما کمی حیله گری داره تو مسائلی بهتر بشن ...

از منم جواب میدید؟

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
2740
میشه بگی بچه ت شکمم پسره آیا؟؟

ایشالله ک سالم باشه حسم جنس مذکر حس میکنه کمی اما بسیار خوش قدمه

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂
ستاره هاتون جفت نیست بنظرم راه های پیش روت بدون اون خیلی موفقیت های بیشتری داره روش گیر نکن به راهت ...

کی میره سر کار 

بنظرت مشکلم جدیه تا پیگیرش بشم  تو رو جواب بده 

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
میشه جواب سوالم بدی؟ مریضی‌م خوب میشه؟ دزست درمورد اون‌طرف فکر میکنم؟

حست تا حدودی درسته اما تا مطمئن نشدی حرکتی نزن

ایشالله ک با نذری ک میکنی سلامتیت رو بدست میاری

ایشالله سال بعد این موقع وصلت شما صورت گرفته و کنار هم خاهید بود♥️

گلم کسی که مطمئنم حس داره،،نخواسته بفهمم

مگه داره جدا میشه؟یه بار تو حرفش گفت ادم تا زیر سقف 

نره نمتونه بشناسه،،تو فکر رفت وگفت،،فهمیدم پس مشکل

داره،،الان تو چه وًعیتی هست؟

2706