2737
2734

دو حالت داره 

اگر طرفی که ماساژ انجام داده حرفه ای باشه گرفتگی های بدنت زیاد بوده و با ماساژ و بادکش باز شده که هنوز درد می‌کنه (بخاطر مدت زمانی که گذشته یکم غیر طبیعی هست چون تا حالا باید کم تر میشد دردش ) 

حالت دوم اینه که : طرف ناشی بوده و کارش رو بلد نبوده از آناتومی بدن شناختی نداشت تو مسیر درست رگ  ها رو ماساژ نداده و.... آسیب زده به بافت و رگ و عضلات که باعث متورم شدن رگ و عضلات شده ! 

کاربر آقا ......🚶‍➡️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلی تر بخوام بگم 

طرف کارش رو بلد نبوده و نتونسته نسبت به مشکلات جسمانی بدنت ماساژ بده ! 

چون ماساژ نهایت دردش ۱۲ ساعت هستش اونم بخاطر بازی شدن رگ ها هستش که با گذشت هر ساعتی که میگذره از درد کم تر میشه 

کاربر آقا ......🚶‍➡️
2731

من انجام دادم جفتش طبیعیه

گرفتگی شدیدی داشتی

🍂🌿شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟!..من در این خنده ی پُر غصه،مهارت دارم... شده آیا به کلنجار نشینی،که چه شد؟!..من به این دردِ پُر ابهام، دچارم، هرشب..💔
دو حالت داره  اگر طرفی که ماساژ انجام داده حرفه ای باشه گرفتگی های بدنت زیاد بوده و با ماساژ و ...

نه ناشی ک نبوده خودش فیزیوتراپه این کارا هم انجام میده از دیشب دردم کمتره ولی هست گرفتگی هام زیاد بنظرت چند جلسه دیگه برای گرفتگی زیاد لازمه 

نه ناشی ک نبوده خودش فیزیوتراپه این کارا هم انجام میده از دیشب دردم کمتره ولی هست گرفتگی هام زیاد بن ...

والا فیزیوتراپی رو دیدم که پدر یه بنده خدا رو از رو ناشی بودن در آورده! 

ولی اگر از دیشب رو به بهبودی هستی گرفتگی هات زیاده! 

تو دو روز آینده اگر دردات کامل تموم شد و حس و حال بهتری داشتی هر هفته یا ده روز یک بار بری 

بعد از ۳ الی ۴ ماه بدنت ریکاوری میشه و بعد از اون هر ماه یک بار برو 

کاربر آقا ......🚶‍➡️
2740
نه

اگر دست و پاهات خواب نمیره 

گرفتگی هات زیاد نیست 

فقط جریان خون بدنت اومده پایین 

بادکش یه جلسه دیگه اگر انجام بدی هم خوبه 

ولی در کل همون ماساژ خوبه 

اگر شرایط ورزش کردن خارج از خونه ( باشگاه و .) نداری داخل خونه حرکات ورزشی حتما انجام بده

کاربر آقا ......🚶‍➡️
2706