2737
2739
عنوان

فرزند آوری

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 60 پست

وای من استرس زایمان دارم باردار نمیشم تمام چکاب مون خوبه من از زایمان هراس دارم 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقطططط بخاطر بچه اولت یکی دیگه بیار تنها نباشه من بخاطر بچه اولم بچه دوم اوردم  چون هرجا بچه ...

آخه به بچم میگم آبجی یا داداش میخوای میگه نه

البته اگم میگفت اره بازم کاری نمیتونستم براش بکنم

2731
درد زایمان دربرابر سالها مشکلات بچه داری واقعاً هیچی نیست

درد زایمان  که نهایت به هفته ای جمع و جور میشه  درد اصلی فکر تربیت و تامین مایحتاج و فکر ایندشونه که حتی بعد مردنت هم ولت نمیکنه 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
یه سوال  فکر تامین مخارجشون و ایندشون نگرانتون نمیکنه

من خودم به شخصه اعتقاد دارم خدا روزی رو میرسونه. این فقط ما نیستیم که مواظب بچههامون هستیم.

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
درد زایمان دربرابر سالها مشکلات بچه داری واقعاً هیچی نیست 

من بچه هام کوچیک بودن وهستند خودشون کمک کارم بودن باهم بزرگ شدن باهم میخوردن باهم بازی میکردن وباهم می‌خوابیدند باورکن هیچوقت مشکلی نداشتم کلی هم وقت اضاف داشتم فقط لازم بودشکمشون پرباشه حتی بااین وجودیکه سه تاش زیر۸سال بودن خوندم آموزش وپرورش قبول شدم

آخه به بچم میگم آبجی یا داداش میخوای میگه نه البته اگم میگفت اره بازم کاری نمیتونستم براش بکنم

چند سالشه 

احتمالا خودتون براش وقت میزارید که احساس تنهایی نمیکنه

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
2738
من خودم به شخصه اعتقاد دارم خدا روزی رو میرسونه. این فقط ما نیستیم که مواظب بچههامون هستیم.

خدا روزی رسونه ولی یه کلیتی باید داشته باشیم درسته؟ 

جدای از خورد و خوراک الان زمانه انقدر بد شده باید چهار چشمی مراقب بچهدها باشیم وقتی تعداد زیاد شه نمیشه خیلی رسیدگی کرد

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
چند سالشه  احتمالا خودتون براش وقت میزارید که احساس تنهایی نمیکنه

هرقدر وقت بذاریم بچه یه چیز دیگه اس

یعنی من به شخصه دهنم اسفالت شد سر نازایی و سقط مکرر و زایمان ناموفق و اینا

میگم فققططط بخاطربچه اولم بچه دوم اوردم

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
چند سالشه  احتمالا خودتون براش وقت میزارید که احساس تنهایی نمیکنه

۵ سالشه

خیلی نه ، نسبت به تعریفایی که بقیه از کارایی که برا بچشون میکنن من خیلی کم مادر بودم ولی خب صفر هم نبودم 

خدا روزی رسونه ولی یه کلیتی باید داشته باشیم درسته؟  جدای از خورد و خوراک الان زمانه انقدر بد ...

موافق نیستم. من مادرانی رو میشناسم که 4 یا حتی 5تا بچه دارن ولی بچه‌هاشون ماشاالله هم از لحاظ اخلاقی و هم از لحاظ اعتقادی مطابق معیارهای خانوداه شدن. ولی به جاش مادرانی رو میشناسم که 1 بچه دارن ولی همون بچه‌شون معتاد و عیاش و علاف شده.

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
2706