2737
2739

بهتر با هم خوش باشید تو این دوستیا اینقدر حاشیه و خیانت و حرف هستااا 

واقعا میارزه تنهایی 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یکی یه جایی میگفت ما یه عده دوست شدیم فهمیدیم زنه قبلا خراب شده رو زندگی یه مرد متاهل و مرده زنشو طلاق داده اینو گرفته و به شوهرمم امار میداد زنه 

میگفت وقتی با کسی دوست میشی تو از گذشته و هدف طرف و چه خانواده ای بزرگ شده هبر نداری ممکنه این ادم اصلا افکارش باهات همسو نباشه 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2740
درسته ولی خب آدم نیاز داره توی جمع قرار بگیره

جمع خانوادتون !!!

واقعا من ببشتر از خانوادم احساس نیاز نمیکنم با کسی ارتباط خانوادگی بگیرم بیارمش خونم و تو خصوصی ترین جای زندگیم بهش جا بدم 

حق داری عزیزم ما یه مدت همش تو دورهمی و مهمونی بودیم به خدا تهش هیچی نیست همه تا وقتی کنار هم میمونن که برای هم منفعت داشته باشن من اینو بعداز سالها که سرویس دادیم دارم بهت میگم

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر سال ۹۲،۹۳ بودم و چون نام کاربریم رو یادم رفته دوباره اومدم 😍