2733
2734
عنوان

راهنماییم کنید خیلی حس بدی دارم

2059 بازدید | 17 پست

سلام خانوما 42 سالمه اغلب خواننده خاموش بودم.  دو تابچه دارم دختر هشت ساله و پسر سه سال و نیمه.  از روزی که پسرم به دنیا اومده دارم سختی میکشم بی نهایت بدقلق و یه بچه به تمام معنا سخت.  طوری که مامانم که خودش سه تا پسر و دو تا نوه پسر بزرگ کرده میگه هر وقت از خونت بر میگشتم برا ت گریه میکردم.  شاغلم هستم تو این سه سال تا سر حد جنون عذاب کشیدم رفتارم با دخترم هم تحت تاثیر اعصاب داغونم خراب شده.  مشکل بزرگ دیگه اینه که شوهرم همش ماموریتهای خارج میره و من هفته هفته تو این شرایط سخت تنهام.  همین الان یه هفته هست که ماموریت و من با این دو تا بچه تو خونه تنهام.  نه چهار شنبه تونستم برم اداره نه امروز چون به ترتیب هر دو مریض شدن و الانم دخترم تب داره. حال روحیم خیلی بده.  شوهرم وقتی هست خخیلی خوبه و کمکه ولی نبودنهاش خیییلی برام سخته.  یه کاری چیزی پیشنهاد بدین برای دل خودم انجام بدم. الان سالهاس فقط دارم سرویس میدم و به خاطر خانوادم زندگی میکنم.  خودم فراموش شدم.  سه ساله زندگی نکردم. خیلی حالم بده

مهم نیست که دور و برت پر از آدم باشه........مهم اینه که دور و بریات آدم باشن

خب عزیزم پسرت رو بذار مهد انرژیش تخلیه بشه اومد خونه چند ساعت بخوابه.

دخترخالم همین کار و کرد دیگه سر کار هم نمیره.میشینه خونه راحت.

بخدا همش تو آرایشگاه و باشگاهه.

دکتر مهدیس  به اتاق عمل  دختر من رو صدا میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت که سلامتی برگشت بچه ها رو بذار پیش پدر و مادر خودت یا پدر و مادر همسرت دوتایی برین یه مسافرت مشت حالشو ببرین هم واسه روحیت خوبه هم کلی خرید کن  

خرید خانوما رو از افسردگی نجات میده😉😉😉

رو ندارم که بگویم صنم و عشق منی/مذهبی بودن ما دردسری شد که نگو...السلام علیک یا ابالفضل العباس
2731

پسرت بزار مهد روحیاتش عوض میشه خودتم یکم نفس راحت بکش اینقد فدای بچه نشو دوروز دیگه میرن دنبال زندگی شون هرکارم واسشون بکنب بازم میگن کم گذاشتن

منم و دوتا جوجه رنگی و بابا قوقولی  

وقتایی که سر کارم مهده.  مثل چسب بهم چسبیده حتی پیپیشو حاضر نیست باباش بشوره. کفششو باید فقط من بپوشم.  خیییلی بهم وابسته هست خیلی اجتماعیه اما تا منو ببینه دیگه همه رو ول میکنه با باباش تا پارکم نمیره 

شوهرت که سلامتی برگشت بچه ها رو بذار پیش پدر و مادر خودت یا پدر و مادر همسرت دوتایی برین یه مسافرت م ...

نمیمونن پیش کشی. روز چراولی شب اصلا

پس بذارش مهد اینجوری هم خودت چند ساعت آرامش داری هم اون بچه تخلیه انرژی میشه

رو ندارم که بگویم صنم و عشق منی/مذهبی بودن ما دردسری شد که نگو...السلام علیک یا ابالفضل العباس
2740
خب عزیزم پسرت رو بذار مهد انرژیش تخلیه بشه اومد خونه چند ساعت بخوابه. دخترخالم همین کار و کرد دیگ ...

انقدر قسط داریم اگه نرم سر کار باید برم زندان  

به نظر من دوسه ساعت بسپر به شوهرت خودت برو بیرون خرید و ...

من که این کارو کنم کلی حالم عوض میشه 

اگر هم اونطوری نمیشه یه روز کاری مرخصی بگیر ولی بچتو بذار مهد 

یک روز رو برای خودت هرکار دوست داری کن 

من این حال تورو تجربه کردم ولی با چندساعت تمدد اعصاب خوب شدم 

خرید هم یادت نره 😆

به نظر من دوسه ساعت بسپر به شوهرت خودت برو بیرون خرید و ... من که این کارو کنم کلی حالم عوض میشه&nb ...

تنها چیزی که این چند وقته به دادم رسیده خرید کردنه.  اینم فکر خوبیه بزارمش مهد و نرم اداره  

اگ وضعتون خوبه و با کار کردن همسرت زندگیتون میچرخه دیگ نرو سر کار ب زندگی و خودت برس 

عزیزم تازه خونه خریدیم حقوق من کلا میره برای قسط واممون.  وگرنه نمیرفتم

والله دوستم منم همینم تازه من باردارم و بچه اولمه حقوقم خرج همه چی میشه جز خودم از حقوق این ماهم 25 هزار خرج خودم شده شوهرمم انگار نه انگار من زنم نه لوازم ارایشی دارم نه چیزی...

خدا شاهده مجردیام انواع شوینده های پوست داشتم الان بخدا رژ ندارم حتی یک دونه ..رژگونه ندارم و خیلی چیزای دیگه ....

خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن
2706