2737
2739

نامزدی منظورم فاصله بین بله برون (بعد از تایید خواستگاری)تا عقده (اسم بره تو شناسنامه)

چون تعریف های مختلفی میشه از اینا این طور گفتم که متوجه منظورم بشین 

شما چه مدت نامزد بودین 

؟

ما ۶ساله همو میشناسیم ولی چون بعد از عقد توقع میره یه جشن کوچیک‌بگیریم و هزینه شو فعلا نداریم گفتیم همین نامزدی فعلا اوکیه برامون 

نظرتون چیه ؟اشتباهه؟من بخاطر هزینه ش میکنم 

بنظرتون چه تصمیمی مارو تو هزینه ها جلو میندازه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب خودتون مربوطه

ولی ما اینجوری نیستیم و دیگ بیشتر از ۲ . ۳ ماه طول نمی‌کشه . عقد میکنیم

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
2731
2740
چند ماه مثلا؟زشت نیس مثلا ۷ ۸ ماه فاصله بیوفته؟اخه عروسی نیس یه عقده کوچیکه

نه چه اشکالی داره یه عقد محضری ساده بگیرید بعدش هرموقع دوس داشتید جشن عقد فرمالیته بگیرید حال پنج ماه بعد شش ماه بعد هر موقع خواستید

همونیم که واس رابطه دیگران نسخه درست وعاقلانه میپیچه وگند زده تو رابطه خودش✔️
نه چه اشکالی داره یه عقد محضری ساده بگیرید بعدش هرموقع دوس داشتید جشن عقد فرمالیته بگیرید حال پنج ما ...

اره عقد محضری که اوکیه 

ولی جشن بعدش یکم نگرانم کرده چون شرایطشو نداریم 

خیلی تحت فشاریم الان 

هم این دوری اذیت میکنه هم نمیشه زودتر ازدواج کنیم 😥

اره عقد محضری که اوکیه  ولی جشن بعدش یکم نگرانم کرده چون شرایطشو نداریم  خیلی تحت فشاریم ...

هر موقع خواستید جشن بگیرید عقد مهمه خیلی بخصوص شما که چن ساله دوستید باهم 

هر موقع خواستید جشن بگیرید عقد مهمه خیلی بخصوص شما که چن ساله دوستید باهم 

اره همون 😞

من نظرم رو این بود یه عقد محضری شیک بگیریم همین زمستون امسال

که هزینه ش هم کمتره خب 

سال بعد یه جشن کوچیک‌بگیریم 

یا شایدم جفتش رو‌گذاشتیم سال بعد 🥲

نمیدونم باید چیکار کنم کن اصلا بلد نیستم ازدواج کنم انگار 😂🥲

اره همون 😞 من نظرم رو این بود یه عقد محضری شیک بگیریم همین زمستون امسال که هزینه ش هم کمتره خب&nb ...

خوش بخت بشی عزیزم ❤

2706