2733
2734

اینکه فقط زن و بچتو از نظر خوردوخوراک و پوشاک تاحدی که ازپسش بربیای بتونی تامین کنی

ولی روحی روانی هیچ غلطی نکنی از خیانت برا من یکی که بدتره

فک کن الان که بچت داره بزرگ میشه مرتیکه گنده بابام و مامانم کنه گل بگیرن اون عقلتو وقتی بارها فرق دیدی بی‌محلی بی احترامی هیچ حمایتی نشدی دقیقا تواوجی که زن و بچت تو موقعیتین که تو باید روحی روانی بهشون برسی خونوادت ازهم نپاشه تو فقط میگی بابام مامانم هه

این همه من کم و زیاداتو دیدم من عذاب کشیدم که تهش بشه این حس میکنم یه عروسک کوکیم 

میدونی اونقدر همه چیز خراب شده دلم بحال بچم میسوزه که بخاطر بیشرفیای باباش حقس خوشی و آرامش نیست وتازه باید تاابد تکو تنها بمونه و حسرت پسرعمو دخترعموهاش که همه جفتن رو بخوره هه

حالم بحدی خرابه که از بعداز ظهر نمیدونم روحم کجاست نمیدونم الان تو چه عالمیم کاش یا همه چیز کامل خراب بشه یا یجوری درست 

از این همه ناعدالتی دارم میترکم

آروم باش عزیزم همه چیز بسپار ب خدا

حالم خوب نیست اونقدر بی‌حس شدم واقعا حس میکنم کل زندگیم به لجن کشیده شد من دارم همه جوره بهش میفهمونم من بدرک له شدم نابود شدم ولی بچمون جلوته ایندش امنیتش اسایشش ولی نه نمیخواد بفهمه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حالم خوب نیست اونقدر بی‌حس شدم واقعا حس میکنم کل زندگیم به لجن کشیده شد من دارم همه جوره بهش میفهمون ...

عزیزم من همسرم قبلاً که پدر و مادرش زنده بودن همش پیش اونا بود من ب خودم این حقو ندادم اون موقع دخالت کنم خب بهر حال سنی ازشون گذشته بود پدر و مادر که همیشه برا آدم نمیمونن گفتم فردا روزی خدا نکرده منو مقصر ندونه که چرا نزاشتی ب پدر و مادرم بیشتر برسم ولی بعد فوت اونا هم همش میرف اونجا و من و دخترم تو ی شهر دیگه تنها میذاشت ی روز خیلی صحبت کردم گفتم آخه مرد اونا که مردن قدر زنده هارو بدون منو دخترت هنوز هستیم و زنده این چرا مارو نمی‌بینی همه کس ما تویی ما ب تو تکیه کردیم خلاصه خیلی صحبت کردم ولی هنوزم همونجورن ...💔عزیزم من دیگه سپردم دست خدا خودش راه رو هموار کنه و همسرم بیاد پیش ما 

حسبی الله
2731
عزیزم من همسرم قبلاً که پدر و مادرش زنده بودن همش پیش اونا بود من ب خودم این حقو ندادم اون موقع دخال ...

خدا واقعا صبرت بده اینجور مردا هم زندگی خودشونو خراب میکنن هم چندنفردیگه هم بدبخت