2737
2734

بچه ها لطف میکنید نظر بدید 

با یکی در ارتباطم ۲۳ سالشه . منم ۲۲ . حالا نمیشه اسمشو رابطه گذاشت ولی رفته رفته داریم باهم صمیمی تر میشیم . بعد ما هر شب تا ۳ چت میکنیم 

این پسره چون صبحها زود بیدار میشه تا ظهر میره دانشگاه و باشگاه بعدم ترافیک و درس و اینا ،، شبا واقعا خسته میشه ولی باهام حرف میزنه و خیلی وقتا یا بهتره بگم اکثرا پیش میاد حوالی ساعت ۳ اینا یهو میره و فرداش میگه خوابم برد ببخشید 

نمیدونم از دستش عصبی شم بخاطر اینکه یهو خوابش میبره یا خوشحال باشم که ترجیح میده به جای خواب باهام حرف بزنه 

شما نظرتون راجب حس پسره بهم چیه ؟ یا کلا بنظرتون حق دارم ناراحت شم یا نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شما از خودت باید ناراحت باشی که چطور واقعا میتونی با کسی که میدونی صبح زود باید بیدار شه، تا ۳ شب مزاحمش باشی در حدی که طرف خوابش ببره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740
بابا میگی اول صبح پا میشه توقع داری خوابش نبره 😅

منم میگفتم حداقل بگو بعد بخواب حتی زودتر بگو و بخواب😐خخخخخ خودمم ۵ و نیم پا میشدم ولی حالیم نبود 😂من ظهرا میخوابیدم اون نمیتونستن

2706