2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
وای این خیلی حس غریبیه یکیو بخوای اون نخوادت🫠🥲 یه جور دیگش اینه که همونقدر که تو اون رو دوست داری ...

حتی نمیدونم رل داره یا نداره روم نمیشه بپرسم

حس نخواسته شدن کافی نبودن 

فلوشیپ رلیشنشیپ از دانشگاه کمبریج انگلستان😏
یکو میخام ولی نمیخادم نمیتونم قبول کنم

اشکال نداره عادت میکنی فقط گذر زمان میتونا حالتو خوب کنه و فراموشش کنی فقط دیگه امیدوار نباش ،منم ۸ ماه حال تورو داشتم دیگه روز و شب برام نمونده بود ،پیامامو میدید و جواب نمیداد استوریام رو نگاه میکرد یجوری نادیده گرفت منو که انگار مردم ،ولی من شب و روز تو فکرش بودم بعد یه سال با اینکه نیست کنار اومدم

وای این خیلی حس غریبیه یکیو بخوای اون نخوادت🫠🥲 یه جور دیگش اینه که همونقدر که تو اون رو دوست داری ...

میگم چرا شانس ندارم تو عشقم شانس نیاوردم

یه چیزی بگید سر عقل بیام  تا فکرش از سرم بره که عین خر امیدوار نباشم که اونم تمایل داره که قبول ...

بعضی وقتا ما یه چیزهای رو میخوایم که واقعا به صلاحمون نیست بدردمون نمیخوره اون آدم آدم مناسب تو نیس اگه قرار نیست با هم باشین پس حتما خدا قسمت بهتری رو برات درنظر گرفته میدونم فراموش کردنش سخته چون خودمم تجربش کردم ولی الان که به اینجا رسیدم واقعا از خدا ممنونم که نذاشت رابطمون ادامه پیدا کنه چون تهش همه چیز بدتر میشد 

اشکال نداره عادت میکنی فقط گذر زمان میتونا حالتو خوب کنه و فراموشش کنی فقط دیگه امیدوار نباش ،منم ۸ ...

همش خودمو گول میزنم از خودم متنفر شدم انقدر احمق شدم که حتی وقتیم ب خودم میرسم باز حس نمیکنم قشنگم میگم چ فایده

2706