2733
2739
عنوان

شغل برای یک خانم تحصیلکرده

81 بازدید | 9 پست

سلام دوستان میخواستم ببینم شما پیشنهاد یه آموزش و کار جدید توی خونه برای یه خانم تحصیلکرده دارید؟ من یه بچه دو ساله دارم و باردار هم هستم اما میخوام ببینم امکانش هست با این شرایط آموزش یه کار و ببینم و توی خونه انجام بدم؟ البته کارایی مثل خیاطی و آنلاین شاپ  و اینا منظورم نیست ، بیشتر کارایی که جنبه ی علمی دارند،میخوام بدونم من فانتزی فکر میکنم یا اگه بخوام میتونم با این شرایط آموزش و کار جدید ببینم؟

رشته تون چیه؟

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

رشته تحصیلی اتون چیه؟ سایت هایی هستن که میتونید سفارش پروژه بگیرید که البته مستلزم بلد بودن نر افزهای مرتبط با رشته اتون هست

میتونی به صورت دورکاری هم با شرکت های خصوصی کار کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رشته تحصیلی اتون چیه؟ سایت هایی هستن که میتونید سفارش پروژه بگیرید که البته مستلزم بلد بودن نر افزها ...

فوق لیسانس مدیریت بازرگانی هستم البته قبل از ازدواجم کارمند حسابداری بودم اما فکر نمی‌کنم با رشته خودم بتونم دور کاری کنم بیشتر آموزش جدید مدنظرم هست

2731
فوق لیسانس مدیریت بازرگانی هستم البته قبل از ازدواجم کارمند حسابداری بودم اما فکر نمی‌کنم با رشته خو ...

میتونی حسابرسی مغازه های کوچیک رو عهده دار شی و از خونه کار کنی

الان حسابدارهای شرکت ما کنار شغل اصلیشون حساب کتاب کلی مغازه رو هم پیگیری میکنن ی جور دورکاریه

2740
عزیزم ترید انجام بده  دوره آموزشی تهیه کن  منم دارم کار میکنم بازار طلای آبشده سود ش عال ...

عزیزم من ایتام وصل نمیشه میشه یکم توضیح بدی؟ از کجا دوره هاشو تهیه کنم؟

عزیزم من ایتام وصل نمیشه میشه یکم توضیح بدی؟ از کجا دوره هاشو تهیه کنم؟

عزیزم من تعلیق شدم 

با آن کاربری اومدم درخواستم قبول کن 

آیدی تل یا روبیکا بزار 

اینجا بگم آینم تعليق میکنن