2737
2739

رفتم بهش بگم که من نمیتونم رابطه داشته باشم چون درد زیادی دارم گفت بخاب بعد گفت اوووو پردت ضخیمه باید جراحی بشه گفتم باش بعد ناخناش بلتد چنان دشت میزد ب بدنم واقعا دردم میگرفت گفت ساکت لوس نباش گفتم درد داده جوری ک شما میکشی منم جیغ و داد نمیکردما آروم میگفتم اخ بعد دوباره دست زد ب بالای واژنم گرفت فشار داد گفت اینم درد داره ؟  واقعا بعم برخورد 

خب این چ طرز رفتاره 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

🤣🤣🤣🤣 اخ نباید میخندیدم 

حتما خیلی بچه بازی درآوردی 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با دست میخاست پاره ش کنه؟حس میکنم لجش گرفته باهات😂

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
بالای واژن منظورت کجاست؟ کلیتوریس. ؟. اگه اره که خیلی بیشعور بوده

نه قسمت پف بالایی 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
2740
🤣🤣🤣🤣 اخ نباید میخندیدم  حتما خیلی بچه بازی درآوردی

ی اخ آروم گفتن بچه بازیه؟ شما دردت نمیاد با ناخن کاشت محکم واژنتو باز کنن و ناخن برع توش ؟ 

حتما خیلی آخ و اوخ میکردی همچین کرده

خیلی نبود ی ذره بود 

بعد واقعا با ناخن تیزش ک کرد تو بدنم دردم اومو 

با دست میخاست پاره ش کنه؟حس میکنم لجش گرفته باهات😂

چ لجی اخه ؟ مگ چ کردم 

2706