2733
2739

شاید یه کم طولانی بشه ولی خواهش میکنم بخونید و راهنماییم کنید.

من ۳۴ سال سن دارم با کلی درد و رنج پشت سر گذاشته  شده.

از روزی که یادم میاد و خودم رو شناختم پدرم دشمن من و مادرم بود و مادرم هم زنی که به شدت زحمتکشه و خانه داره و اما زیر دست و پا و کتکای پدرم تباه شد.

مادرم خیلی بی حاشیه و مظلوم و پاکه. و برعکس، پدرم...

نمیدونم شاید پدرم هم انتظارات دیگه‌ای از زندگی داشته. اما خب مشکلات اعصاب و روانش زندگی و بچگی و جوونی رو از من هم گرفت.

من کلی آسیب توی روح و روانم داشتم که از وجودشون خبر هم نداشتم. تا اینکه چرخ روزگار جوری چرخید که عاشق یه آقایی شدم همسن خودم. 

اون هم یه دل نه صد دل.

و تازه وقتی وارد یه ارتباطی شدم که عاشق طرف بودم و رفتاراش برام مهم بود این آسیبا خودشو نشون داد.

من رفتارای بدی با اون آقا کردم در عین دوست داشتنش و اون آدم رفت...

اون آدم از زندگی من رفت

ولی تمام ویژگیاش همه‌ی اون چیزی بود که من میخواستم.

مهرش از دلم نرفت.

چند بار به شیوه‌های مختلف باز خواستم بختم رو امتحان کنم اما هربار کار رو خرابتر کردم و اون آدم ازم دورتر شد

کلی مشاوره رفتم. کلی تلاش کردم اما نتونستم فراموشش کنم.

حالا این وسط دردم اینه با چند نفری درد و دل کردم و میترسم آبروی اون آدم هم رفته باشه و حق به گردنم داشته باشه.

همیشه نگرانم ازم متنفر باشه. همیشه نگرانم بهش آسیب زده باشم.

دلم میخواست میشد یه بار باهاش حرف میزدم. دلم میخواست فقط یه بار میدیدم ازم متنفر نیست فقط. اما هست.

یه ختمی گرفتم برای اینکه پیداش بشه و حرف بزنیم.

ختم که تموم شد خواب دیدم حلقه دستشه

حالم بده بچه‌ها

تو این سن باخت دادن دیگه جبران نداره

دیگه کسی کاملتر و دوست داشتنی تر ازش پیدا نمیکنم

تا ابد تو حسرتش میمونم و یه دختری دیگه تموم خوشبختی عالم رو بغل میکنه.

حالم بده. از اینکه خودم رنجوندمش و روندمش حالم بده.

دیگه نمیتونم خودمو تحمل کنم.

گاهی از نفس کشیدن خودم شرمنده میشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
کلی مشاوره رفتم. کلی تلاش کردم اما نتونستم فراموشش کنم. حالا این وسط دردم اینه با چند نفری درد و ...

فقط میتونم بگم که تنها شما نیستی که این حس و داری که حسرتش تا ابد تو دلت بمونه!منتها شما تنهایی داری این بارو به دوش میکشی خیلیا تو زندگین و با وجود بچه و همسر....درسته که میگن قلب زن ها اقیانوس عمیق راز هاست...

#تلنگر وقتی با یک نفر ازدواج میکنید👰‍♀️🤵‍♂️درواقع با تمام اینها ازدواج میکنید:_با آسیب های اون آدم در گذشته😔 _با خانوادش👨‍👩‍👧‍👦 _باترس هاش😰 _با عادت هاش🧘‍♂️ _با فرهنگی که توش بزرگ شده🧍‍♂️ _باعقاید،باور هاش💆
2706