2737
2734
عنوان

خانمای حدود چهل سال بیان لطفا

171 بازدید | 17 پست

اول اینکه با کسی حرفم میشه زود برمیگردم پیشش ، نمیتونم خیلی قهر نگه دارم، البته نه برای همه ولی در کل این مدلیم، بنظرتون خیلی بده؟

بعد اینکه من یه دوستی دارم چندین ساله، ایشون هر سال یه چیزی رو بهونه میکنه و یه دعوا راه میندازه ، نمیدونم شاید هم من زیادی حساسم. چند ساله منزل ایشون به پیشنهاد خودش یه کلاسی میرفتم، بعد یک ماه پیش بهونه کرد که ده دقیقه دیر رسیدی ، یکی از اعضای خانواده تو رو دیده، ولی به من گفتی که اسنپ دیر رسوندنت ، دیگه تو منزل کلاس نداشته باشیم، منم رسید اسنپ رو فرستادم و ... شبش قبول کرد، صبح گفت نه، از این کارش خیلی بدم اومد، بهم تهمت زد... من بچه نیستم ۴۵سالمه، اگه به هر دلیلی راضی نبود میتونست بگه شرایطیش رو ندارم نه اینکه این مدلی ،حدود ۱۱شب، من اینقدر اعصابم خورد شد تا ساعت ۳بیدار موندم،انگار مثلا در چه حالی خونواده ش منو دیده بودن

⁦⁩⁦

قهر نکردن قدرته

ولی دفاع نکردن از حریم شخصی ضعف هست

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواستم همه چیز رو عادی جلوه بدم، رفتیم بیرون باهم، خوب بودیم، دوباره بعد چند روز پیام داد و بد صحبت کرد، گفتم فلانی پیشنهاد خودت بوده، چرا حالا اینطوری با عصبانیت حرف میزنی، من دلخورم میتونستی بکی صلاح نیست یا شرایطشرو ندارم چرا دیگه تحقیرکردی

⁦⁩⁦
2731
🥰😘🥰🥰🌹🌹

سلام گل گل من

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740
خواستم همه چیز رو عادی جلوه بدم، رفتیم بیرون باهم، خوب بودیم، دوباره بعد چند روز پیام داد و بد صحبت ...

وقتی زیاد برای کسی توضیح میدی دور بر می داره

چند وقت فاصله بگیر ک خلا ایجاد کنی و با خودش تنها بشه دو دوتا چهارتا کنه

با زبون بی زبونی داره میگه من سم خالص هستم ازم دور شو 🖐️🤦 تو این سن حوصله داری اعصابتو پای آدمهای بیخود و پرتوقع و زبون نفهم تلف کنی !؟ الان دیگه دخترهای دم بلوغ هم دور از جونتون این لوس بازیها رو ندارن 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
قهر نکردن قدرته ولی دفاع نکردن از حریم شخصی ضعف هست

اخه والله تازه ایشون قهر کردن،با اینکه رفتیم بیرون من چون از قبل کادوی روز معلم براشون گرفته بودم، فاصله سنیمون به یکسال هم نمیرسه، بلد نیستم باهاش چطور رفتار کنم، کلافه شدم. هم دلتنگشون میشم هم ناراحتم، همیشه خیلی کوتاه میومدم و میگفتم هر طور تو بگی. ولی اینبار حرفم رو زدم ، گفتم رفتارت با یه ادم ۴۵ساله اصلا درست نیست،بچه نیستم منطقی میتونستی بگی ، بعد هم مثلا اشتی کردیم، ولی ایشون قشنگ خودشو گرفته مثلا که ناراحته

⁦⁩⁦
اخه والله تازه ایشون قهر کردن،با اینکه رفتیم بیرون من چون از قبل کادوی روز معلم براشون گرفته بودم، ف ...

وقتی به خاطر کار نکرده از کسی معذرت خواهی میکنی به اون حس قدرت میدی و خودت در عوض سر خورده و کوچیک میشی .دورش رو خط بکش

2706