2737
2734
عنوان

مسخره کردن زنای خونه دار توسط من میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2099 بازدید | 104 پست
نظر شما هم برای خانم های موفقی که هم در آمد دارن هم بچه های خوب هم به خودشون رسیدگی میکنند مهم نیست ...

دقیقا

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی سریا شرایط درس خوندن نداشتن . اجازه ندادن خانوادشون شاغل شن اکثرا هم ت آشنا دیدم بعد اینکه ازدوا ...

اا ینی همه خانمایی ک شاغل نیستن بیسوادن و درس نخوندن؟!

فک نمیکنی شاید نیاز مالی ندارن و همه جوره تامینن؟!

مامان دوتا شاه پسر💙🩵تاپیکای اینجارو اصلا جدی نمیگیرم فانتزیا و توهمات دخترای زیر ۲۰ ساله😃

خیلی از ماها توسط یه مادر خونه دار بزرگ شدیم و به چشم سختی کشیدناشو دیدیم ناراحتیاشو دیدیم پیر شدنشو دیدیم .و همون مادرا یه دخترای قوی بزرگ کردن که همشون مستقلن و به مستقل شدن فکر میکنن درست نیس مسخره کردن ...همین بحث برعکسشم هست چه مادرای شاغلی دیدیم که با وجود سختی کار بیرون و کار توی خونه هیچ وقت برا بچه هاشون کم نزاشتن .هردو این زن ها لایق ستایش و احترام هستن .ما هممون از یه جنسیم و بهترهباهم مهربون باشیم♥️

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
2731
دعا کن یه همسر فعال و پولدار نصیبت شه بهترین شغل برای زن خانه داریه بچه هات آواره نمیشن تو بچگی ور ...

لایک👏🏻تازه خسته و کوفته ک برمیگردی خونه باید کارای خانوم خونه دارم انجام بدی

مامان دوتا شاه پسر💙🩵تاپیکای اینجارو اصلا جدی نمیگیرم فانتزیا و توهمات دخترای زیر ۲۰ ساله😃
عزیزم گذشته ها گذشته . دیگه از فکرش بیرون بیا. اتفاقا همه زنها خونه دار نمیشن فقط اونایی که شانس با ...

خانه به نامشه؟

یعنی چی

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
2740
لایک👏🏻تازه خسته و کوفته ک برمیگردی خونه باید کارای خانوم خونه دارم انجام بدی

خیلیاشون یکی رو میگیرن و کارارو براشون انجام میده 

خیلیاشون یکی رو میگیرن و کارارو براشون انجام میده 

من خانه دارم و هفته ای یکبار کمکی میاد خونمو دست گل میکنه چیز عجیبی نیست!

من خانه دارم و هفته ای یکبار کمکی میاد خونمو دست گل میکنه چیز عجیبی نیست!

دقیقا خیلی از خانم های شاغل هم این کارو میکنن دیگه نیازی نیست خسته و کوفته بیان کارای خونه رو انجام بدن

2706