2737
2739

ما مدرسمون دو طبقه اس اولی ابتدایی ها دومی راهنمایی ها

جشنام با همیم مامان دو تا کلاس اولی اومده بودن بعد یکی شون داشت کیک تقسیم میکرد اشتباهی به بچه اونیکی مامانه کمتر از بقیه کیک رسید اونم گفت تو از قصد کردی و مامانا باهم دعوا کردن . خلاصه دختر بچه ای که بهش کیک نرسیده بود اومد گفت مامان توروخدا دعوا نکن اونم گرفت بچه شو کتک زد ناظم اومد و معلم های دیگه ماهم تو حیاط بودیم یهو با فحش که اومدن بچه رو کشتی ولش کن و اینا بچه زار زار گریه میکرد مادر از موهای بچه گرفتش کشید و داشت می برد اون مامانه گریه میکرد و فحش میداد البته بزرگا رفتن کمک بچه تا قبل اینکه ببرتش بچه رو بغلش کردن و هیچی نشده و دلداری

با اجازه استار

شال میفروشم با سود خیلی خیلی کم شال پفکی دارم چون هنوز پیج نزدم اول کارم هست ممنون تون میشم حمایت کنید دونه ای ۵۸ میدم همین بقیه جاها بیشتره یکی بیشتر بخواید دونه ای فقططط ۵۰ رنگ بندی قشنگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کاش این جشن هارو جمع کنن سابیده شدیم از یلدا تا حالا چه خبره  

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
2740
کاش این جشن هارو جمع کنن سابیده شدیم از یلدا تا حالا چه خبره    

مدیر بی سیاست 

اصلا والدین نباید بیان . تو جشن ها فقط بچه ها هستن نه والدین حتی جشن شکوفه ها هم والدین نیومدن .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
وا چقد وحشى نه به اونكه گفته به بچم كم كيك دادى نه به اونكه گرفته زدتش طفلك بچه پيش دوستاش سرافكنده ...

بچه ها هم کلی واسه دوستشون گریه کردن ولی ما هشتمی ها کلی خندون کردیمشون ولی اون کوچولو چی؟

2706