2752
2739

بچها من قدم ۱۶۰

شوهرم هم قدمه تقریبا.

لباس عروس اینقد کوتاه پیدا میشه؟؟

میخوام کتونی بپوشم که از شوهرم بالا نزنم خیلی ضایعست.

راهی هست که داماد بلندتر نشون بده؟

تو کفش ی چیزی میذارن یکم میرن بالاتر، از اونا بذاره

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه چیزهایی تبلغ میکردن میزاشتی توی جوراب یه چهار پنج سانتی افزایش قد داشت 

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃

کفش لژ دار 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
2740

موهات رو شنیون یا باز انتخاب کن یا شینیونت پایین باشه . تاج هم سعی کن نزاری بجاش ازین تور ها که تزیینات قسمت سرش زیاد هست بزاری. یا هم میتونی تل بزاری. یا هم تاج اگه میزاری تاج بلند انتخاب نکن . 

لباس عروس هم که بجزقسمت جلوی لباس که ممکنهبره زیر پات برات کوتاهش میکنن . پشتش هم که مهم نیس چون میشه دنباله ی لباست 

موهات رو شنیون یا باز انتخاب کن یا شینیونت پایین باشه . تاج هم سعی کن نزاری بجاش ازین تور ها ک ...

یه پد هایی هم هست که توی کفش میزارن که قدشون بلند تر نشون داده بشه . اما راه رفتن باهاشون سخت و عذاب آوره . بنظرم بهتره فقط خودت ارایشت اینارو رعایت کنی واز اون پد ها برای شوهرت استفاده نکنی چون اذیتمیکنه 

يعنى چى داماد بلندتر ديده بشه،،،اعتماد بنفستون رو ببريد بالا

بحث اعتماد بنفس نیست عزیزم حتما قبولش دارم که زنش شدم. میگم واسه شب عروسی دلم نمیخواد بلندتر نشون بدم راهکار بدن دوستان