2733
2739
عنوان

لباس عروسم 😍😍

500 بازدید | 19 پست

لباسی که انتخاب کردم هم میتونه بی آستین باشه هم با آستین هنوز دو دل موندم کدوم رو انتخاب کنم 

جشن عقدم لباسم آستین دار بوده 

بنظرتون آستین دار بگیرم بازم یا بی آستین ؟

کاربر سال ۱۴۰۰ هستم خطمو عوض کردم مجبور شدم دوباره ثبت نام کنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی به مدلش داره

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2731
2738

من عقدم لبلس عروسم بدون آستین بود با یقه هفت باز از جلو و عقب براعروسیم استین دار گرفتم

چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 خداجون من بهت ایمان دارم ک زودی مامان میشم😍 🧏‍♀️+🧏=👩‍❤️‍👨 👈👨‍👩‍👧 =؟؟؟؟؟؟ این امضام اوج خلاقیته منه🤣 اون علامت سوالا یعنی اینک معلوم نیس کی سه نفره بشه خانوادمون😅

خیلییی خوشگله بدون استین قشنگ میشه البته از این ساق دست توری ها هم خیلی قشنگ میشه مثه پرنسسا میشی

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
2706