2752
2734

بری پزشک معرفی کنه گلم

باعث مقاومت آنتی بیوتیکی میشه

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من دو روزه رفتم دکتر بهم داده دارم استفاده میکنم

ترشحات سفید داشتی فقط بهت چه داروهایی داد؟ الان شرایط دکتر رفتن ندارم دانشجو هستم وسط امتحانات پایان ترمم😭😭

نه اصلا واسه اولین بار تو عمرم عفونت گرفتم فقط ترشحات سفید

فکر کنم قارچی باشه من همراه سوزش و خارش دارم 

اصلا لباس زیر نپوش شلوار گشاد بپوش یا دامن یا پیراهن 

بدنت رو خشک نگه دار حتما بعداز دستشویی با یه دستمال نخی خشک کن اگر خشک نشد بدنت باد سشوار بگیر 

تو تشت آبگرم و جوش شیرین هم هفته ای یکبار به مدت پونزدع الی بیست دقیقه بشین

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
ترشحات سفید داشتی فقط بهت چه داروهایی داد؟ الان شرایط دکتر رفتن ندارم دانشجو هستم وسط امتحانات پایان ...

اره عزیزم

دوتا پماد داد با ی قرص داکسی ساکلین و مترونیدازول۵۰۰

که داکسی ساکلین بهم نمیساخت نگرفتم گفتن نمیخواد بجاش چیزی بگیری

فکر کنم قارچی باشه من همراه سوزش و خارش دارم  اصلا لباس زیر نپوش شلوار گشاد بپوش یا دامن یا پی ...

همیشه ژل شستشو بانوان استفاده می‌کردم این دفعه رفتم حموم صابون زدم به خودمم بعدش سوزش شدید گرفتم ازاون روز من عفونت گرفتم 

همیشه ژل شستشو بانوان استفاده می‌کردم این دفعه رفتم حموم صابون زدم به خودمم بعدش سوزش شدید گرفتم ازا ...

صابون های معطر اصلا استفاده نکن

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
2706