2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخوندن متنو  ب معلم گفتم چی کار کنم گفت لازم نیست مطمعا اشتبا کردم نخوندم  بگو چی کارم ج ...

اول یک مقدمه مختصر در مورد انشا

بند هارو رعایت کن با علائم نگارشی 

سعی کن پایان خوبی داشته باشه انشا 

از کلمات ادبی استفاده کن 

#️⃣لطفا مخالف نظر منی ریپ نزن🪧تاپیک های زده شده متعلق به من نیست
2731
اول یک مقدمه مختصر در مورد انشا بند هارو رعایت کن با علائم نگارشی  سعی کن پایان خوبی داشته با ...

از بین ضرب المثل و حکایت و درک و دریافت از شعر خودتان به دلخواه به اندازه ۳ نمره انتخاب میکنید و جواب میدید.

مرسی عزیزم معنی اینو میدونی 

از بین ضرب المثل و حکایت و درک و دریافت از شعر خودتان به دلخواه به اندازه ۳ نمره انتخاب میکنید و جوا ...

بهت ضرب المثل میده و ازت میخواد هرچی فهمیدی ازش رو بنویسی و درکی از متن داری رو توضیح بدی 

#️⃣لطفا مخالف نظر منی ریپ نزن🪧تاپیک های زده شده متعلق به من نیست

میشه برای منم دعا کنین 

منم امتحان زبان و علوم دارم😭

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
2740