2733
2739
عنوان

بابام بهم میگه تو مریضی

332 بازدید | 7 پست

میگه تو دنبال تائید طلبی دیگرانی من فقط تلاش میکنم بهترین باشم خیییلی دلم شکست بیست پنج سال تلاش کردم ب چشم بابام بیام دریغ از ی تعریف هیچ وقت باورم نداشت همیشه سرکوفت دیگران بهم میزد خورد شدم چجوری میخواد جواب خدارو بده

تروخداااا این کارا با بچهاتون نکنید

رشته ات چیه ؟

دانشجویی ؟

امروز  ۱۴۰۳/۲/۲۱❤آغاز تولد دیگری در من است . منه جدید‌🥰هرسال این روز یه یاد ماندنی را جشن خواهم گرفت و به خودمی بالم که منی جدید در خود ساختم .🌹دیگر حرف بقیه برایم ارزشی ندارد 💃💃 من می‌توانم 💃💃لالا لای لای لا💃💃💃💃💃💃امروز روز شروع ترک عادت های بد زندگی من هست 🫂🫂🫂🫂دیگر تو در ذهن من جایی نخواهی داشت A 🌱 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 

عزیزم🥲

ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب دارب حرفشو اثبات میکنی ۲۵ سال دنبال تأییدش بودی؟

این غریزه انسانه باید در کودکی پدر مادرش تاییدش کنن تا باور کنه بهترینه من الان فقط تلاش میکنم بهترین معلم باشم بهم میگه تو دنبال تایید طلبی با این کارت ک میخوای بهترین معلم باشی من تایید دیگران نمیخوام میخوام بابام ب وجودم افتخار کنه ولی دریغ

اگه قرار باشه از یکی متنفر باشم بابامه

دقیقااا وسواس های شدید دارم استرس فکری اخه ی اشتباه کوچیک میکردم مرتب سرزنش مرتب دعوا بخاطر همین همش میترسم اشتباه کنم همش وسواس وای نکنه فلان چیز خراب بشه

2740