2733
2734

من غذا درست کردم میزو چیدم که شام بخوریم آقا شامشو خورد بعد من که میخواستم شروع کنم گفت تو نخور بچه رو نگه دار من بخورم(پسرم ۱۱ماهشه) گفتم باشه توبخور سیر شو من نمی‌خورم گفت شوخی کردم فلان منم اعصابم خورد شد نخوردم ریختم شامو رفت ،بعدم اومد منت کشی که آشتی کنم باهاش منم گفتم گشنمه ببرم بیرون شام بخورم حالا که ناراحتم کردی حتی لباسم پوشیدم نبرد منو ،الانم گشنمه ،۲۷سالشه ولی مثل بچه هاست اخلاقش الان من گشنه باید بخوابم به بچه هم شیر میدم مرتیکه نفهم گرفت خوابید نمی‌دونم چیکارش کنم 😐😐😐😐😑😑اوووف

‏علم بهتر است یا ثروت ؟‏هیچکدوم، یه دلِ خوش، یه خیالِ راحت، یه زندگیِ ساده

عزیزم شوخی کرده خب 

چرا به شکمت سخت گرفتی

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

فعلا که بچه تویی

اگه گفت شوخی کردم توهم باید میخندیدی به شوخی باهاش رفتار میکردی نه سریع قهر کنی و غذاتو دور بریزی

و بجای اینکه بیای اینجا تاپیک بزنی یکم یاد بگیر چطور شوهرداری کنی

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش

وقتی زن ها تو ذوقشون میخوره اینجوری انقد ناراحت میشن من حقو بهت میدم

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣