2733
2734
عنوان

امروز با دخترم رفتیم اردو 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 319061 بازدید | 1426 پست
من دوبار رانندگی رفتم ولی یاد نگرفتم شوهرمم خیلی تحقیرم مبکنه میگه ماشین دستت نمیدم بچم تو ماشینه ...

با یکم اراده لاغر میتونی بشی و یه دست لباس تمیز و ظرف غذای خوبم قیمتی نداره .ماشینم مهم نیست .مهم حسیه که به بچت منتقل کردی ..خود کم بینی..امیدوارم بچه خوبی تربیت کنی چشم گشنگی یاد نده بهش  

عشق زبان و ورزش و خانواده  
چرا اگر کسی پولدار باشه خوشتیپ باشه خوب بپوشه خوب بگرده بهش میگین کمبود داره ؟الان کدوم کارشون نشونه ...

ببین یه چیزی بگم این نظر منه 

خوب پوشیدن و شیک بودن خیلی خوبه 

ولی از یه جایی به بعد میشه فرو کردنش تو چشم بقیه 

این بین یه مرز باریک هست !! 

و این واسه کسی ک داره میبینه کاملا مشهوده ک آیا این شخص صرفا یه ادم مثلا خوش استایله یاا داره زیاده روی میکنه توش !! 

جایی مث اردو مدرسه واقعا محل تیپ انچنان زدن و قروفر نیست 

ولی اکثر ما ایرانیا 

نمیگم همه ولی بیشتریا نمیدونیم چی رو کجا بپوشیم 

چی رو کجا بگیم 

و و و 

همه چیمون درهم و قاطیه

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دختری رو میشناسم که غیرانتفاعی رفت و از لحاظ مالی واقعا پایین‌تر بقیه بود ولی درسش خوب بود و آخرش یه رشته تاپ تو یکی از بهترین دانشگاهای علوم پزشکی کشور قبول شد😍

چیزی که برای همکلاسیاش آرزو بود و بهش نرسیدن...

2731

پسر منم غیرانتفاعیه و چون شهرستانیم زیاد گرون نیست 15تومن 

هجده تا بچه ان کلا پنج شش تاشون بهشون میخوره پولدار باشن بقیه همه زیرخط فقریم 

تا حالا اردو با مامانا نرفتیم ولی تو جلسات میبینم مامانا اصلا ازشون خوشم نمیاد خیلی حرفای بیخود میزنن و اصلا نمیذارن معلم از درس حرف بزنه یه سر از بچه هاشون تعریف میکنن و به شدت پرحرفن و خیلی افاده ای چند بار پیش اومده سلام کردم خودشونو به ندیدن زدن 🫤🫤

سری بعد غذای و بیشتر بپز مثلا لازانیا توظرفای قشنگ 

ینی الان لازانیا باشه با کلاس تره از ماکارونی !! این ذائقه آدماس . نه کااس ! من خودم ماکارونی رو ترجیح میدم به لازانیا🤷🏻‍♀️ ربطی ب کلاس نداره . ربطی به نوع برخورد داره   مثلا همون غذارو چطور شیک و با کلاس بذاری سر سفره . مثلا یه سفره کوچیک تمیز قشنگ یکم سبزی یه نوشابه یا دوغ .. یکم با سلیقه سفرتو بچینی همه هوس میکنن 

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

قربونت بشم مامانن مهربونن بخدا چشام اشکی شد 

میدونم خیلی حس بدیه دخترتم درک میکنم ولی خدا شاهده قول بهت میدم یروزی و یجاییی دخترت حتی دلش نمیخواد برای یه لحظه از دستت بده 

تمام سادگیاتو میپرسته 

بچس دیگه فعلا فقط ظاهرو میبینه دوروز دیگ بزرگ شد میبینه باطن مامانش صد برابر بیشتر مامانا دیگ میارزه 

مامانم اختلاف سنیش باهام زیاده بچه بودم میرفتم مدرسه میدیدم دوستام مامانشون همه بیست خورده ای مامان من سنش بیشتر بود ساده بود خیلی لباساش رفتاراش 

اخ قربونش برم همین الان که دارم میگم اینارو دلم براش قنج میره خدا میدونه چقدر دوستش دارم یه زمانی ارزوم مامان لاکچری و جوون بود ولی الان برای اون چین و چروکاش میمیرم و زنده میشم برای لبخند ساده اش قش و ضعف میرم فقط نگرانیم اینه یروز از دستش ندم 

فقط گله و شکایتم اینه کاش زودتر به دنیا میومدم بیشتر بیشتر میدیدمش

مامانم جواهرهه برام همه ی فراهم میکنه شده یکی بگه فلان چیز اونور دنیاعه ولی برا دخترت خوبه میره برام میگیره 

هیچ مامانش ندیدم انقدررر خودشو فدا کنه 

دختر شما یروزی میفهمه چقدررر ارزشمندی چقدر مهربونی چقدر به فکر بچتی 

غذا مهمه با عشق درست شه نه اینکه ظاهر قشنگ داشته باشه 

ولی اگه دلت میخواد دل خودت  هم شاد  باشه برو باشگاه لباسای  شیک تر ببوش و شهرتم یجور راضی کن بری رانندگی نشدم نشد عزیزم فداسرتتت فقط از  محبتت به دخترت کم نکن 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
2738
عزیزم جا این که غصه بخوری به خودت برس منظورم خرج اضافی نبود ولی میتونی با ورزش تو خونه وزن کم کنی ...

به نظرم ماکارونی بد نبوده خوب غذایی هست که به دوس داره برای پیک نیک و اردو هم خوبه

اونا انگار اومده بودن چشم و هم چشمی

حالا درباره وسایل کمپینگ و اینا هم خوب هرکسی توی خونش نداره!!!! 

اما

به ظاهرت برس و رفتارت

این خیلی مهمه چون این دیگه بهانه ای نیست

راستی ترمی یا سالی 11 م میدی یا ماهی؟ 

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
خیلی چیزایی که گفتی اصلا حسرت خوردن نداشت خیلی همه چیزو گنده کردی بجای ماکارونی شما هم میتونستی ی غ ...

میدونی ایشون برای اردوی مدرسه رفته نرفته مهمونی که

اونا انگار بخاطر دورهمی و دک و پوز اومده بودن ایشونم یهو غافلگیر شده آمادگیشو نداشته

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته

چند صفحه خوندم 90درصد کامنتا احساسی و غیر منطقی بود 

یسری چیزا دست ما نیست وقتی تو یه جمع اختلاف طبقاتی انقد زیاده، الکی انقد نگین نه اهمیت نده اونا فلانن بهمانن 

استارتر انشالله شما هم تو بحث مالی پیشرفت میکنین 

ولی برای شروع کارایی که از دستت برمیاد رو برای بالا رفتن اعتماد به نفس خودت و دخترت بکن 

مثلا یه دست لباس گرونتر و شیک تر از لباسای دیگت بگیر و بذار برای اینجور مواقع 

شروع به ورزش کن تا به ظاهر مورد علاقت برسی 

کتاب بخون تا اگاهیت ،توانایی صحبت کردنت و... بره بالا 

همسرت رو قانع کن تا با همین ماشینی که هست رانندگی کنی و گاهی دخترت رو بیرون ببری تا اون قدرتت رو ببینه 

منم بعد هر رفلاکس کامل دهنمو میشستم و دندونام رو تمیز میکردم  شکر خدا دندونام هیچی نشو

پس در همه یکسان نیست نمیشه به قطعیت گفت من ویارم درحدی بود ک بستری بودم و از طرفی استراحت مطلق بودم 

من ویارم بخاطر مشکل معده ای که دارم وحشتناک بود ک اب رو هم نمیتونست معدم تحمل کنه،یادمه من توی شیردهی که بودم یهو دندونم نصف شد،ولی درکل منظورم از کامنتم اینکه کلمات جون دارن نباید اینقدر بی محابات حرف زد ک باعث رنجش شد💚

با دخترم اماده شدیم و شوهرم ما رو رسوند وقتی رسیدیم دیدم بیشترررر مامانا حدود نود درصد  خ ...

عزیزم برای همین میگن برای آرامش خودتون نه چیز دیگه هم با هم سطح هاتون رفاقت کنید هم ازدواج غیره تفاوت های اینجوری نه مشکله نه عیب فقط خود آدم هارو اذیت میکنه شما هم به این فکر کن که برای بچت تا آخر حد توان گذاشتی اگر بیشتر داشتی خب میزاشتی شما هم 

فقط توصیه ام بهت اینه تعداد بچه هاتو بیشتر نکنی که هم داخل بحران مالی نباشن هم بچه ها حسرت هاشون بیشتر نشه چه میشه کرد مملکت همین شده همین اختلاف مسخره ای که میبینی 

بعد من موندم چرا همه مینالن بیشتریا ماشاالله دستشون به دهنشون میرسه ولی همینا میشنن کنارت همش ناله...دوست خودم درآمد ماهی ۲۰۰ به بالا داره همش می‌میناله سرتاپاش هم عمل کرده از بینی و لیپوساکشن بگیر تا عمل بای پس و کامپوزیت دندون و ژل لب و چونه و زاویه فک

من بسیار ساده زندگی میکنم. تمیز و مرتب هستم. با چهره هیکل خییییلی معمولی . چادری و مذهبی ام. بچه هام هم مثل خودم ساده می پوشند. هر دو بهترین غیر انتفاعی میرن. با والدین بسیاااار لاکچری. رانندگی نمی کنم. ماشینمون هم پرایده . خیلی هم پیش اومده شوهرم تحقیرم کنه.

بچه هام هررررررگزدر مورد من احساس کمبود نکردند. می دونی چرا؟چون خودم مثل شما نیستم که اصلا این چیزا برام مهم باشه یا خودم رو با کسی مقایسه کنم. عزت نفس بالایی دارم

مادر محترم، بچه نه ظرف ماکارونی نه دندون کامپوزیت نشده و ....براش مهم نیست. اون چیزی که براش مهمه و از شما میگیره، نداشتن اعتماد به نفسته که از نا خودآگاهت می گیره

این هم که ماکارونی درست کردی بردی خب بی سلیقگی کردی. اصلا اگه هیچ کسی هم توی باغ نبود، به خاطر بچت نه به خاطر این که دیگران چی بردن، باید یه غذای خوب و خوشمزه و مفصل می بردی.

رو اعتماد به نفست کار کن

2706