2737
2739

واقعا از نظر عاطفی نیاز دارم یکی بغلم کنه و نوازشم کپه شاید بخندید بهم ولی پشتمو بخارونه حتی 

یا گم بشم توی بغل یکی از گرماش خوابم ببره 

خیلی سخته که دارم اینارو توی خودم میریزم 

هیچی توی زندگیم کم ندارم یعنی تقریبا برای خودم چون مشکلات خودمو میبینم خیلی کوچیکه یا شاید هم برای من چیزی نیست به چشم نمیاد ولی از نظر عاطفی واقعا کمبود دارم خیلی کمبود دارم 

پدرم همه چی برام میخره و فراهم می‌کنه ولی فاصله ی سینیمون هم زیاده همم بیشتر مواقع پیش پدر مادزشه 

با داداضمم اون قدر راحت نیستم بپرم بغلش نهایت دوتا شوخی ( اونم ۱۴ سال تفاوت سنی داریم با خواهرمم ۲۰ سال تفاوت سنی )

بچه ی آخرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
خیلی راحته گفتنش اما به این سادگیا نیستااا

هست ،توسخت میگیری شاید

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام

بعضیا الان میان میگن شوهر خوب نیست فقط مجردی 

باید ب عرضتون برسونم شوهر خیلیم خوبه یه هم دم داری یکی ک پشتته تو سختی یکی عاشقته با امید یه نفر میای خونه 

ولی باید  آدم درستیو انتخاب کنی 

هدف کاهش وزن []وزن اولیه((۶۷)) وزن هدف((۵۰))💙

امیدوارم ادم‌ مناسبت سر راهت قرار بگیره‌ که همه ی نیازهاتو پر کنه

چقدر متاهل داریم که این چیزا رو فراموش کرده بخاطر سختی مشکلات همسر نامناسب

برات از خدا میخوام زودتر به خواسته ت برسی و خوشبخت باشی

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
2706