2752
2734

شوهرم بدون اطلاع من یه عکس دوتاییمون که من توش خوب نیوفتادم و یکم هم لختیه فرستاده پدرشوهرم 

جاری بیشعورم هم از واتساپ فرستاده برای گوشی خودش.

به شوهرم میگم چرا فرستادی مگه نمیبینی تاپ تنمه الان داداشت هم صد در صد عکس منو دیده 

میگه قرن فلانیم یکم ذهنتو باز کن یه عکسه دیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راست میگه😐 برادرشوهرته خب بدنت مگه معلومه؟ اونم عین داداشته 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.تو آخرین پناهمی پسرم 🫂🤰🏻زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
2731
تو واتساپ پدرشوهرم دیدم گفتم چرا فرستادی برای فلانی  گفت خودش فرستاد  گفت خیلی قشنگه میخ ...

البته جاریت دیده بد افتادی برداشته اکه یه تغییری کردی حالا عملی چیزی بگه آه این بود این شد

نه برادر شوهر نه پدر شوهر هیچ کدوم عین داداش نیستن

اتفاقا شاخک‌های جنسی شون خیلی هم میجنبه با دیدن دو سانت از سرشون یا بازو ی زن

فقط 40 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 
2706