2733
2739

نامزدم 

بعدشم گفت زر بزن🫤🙁

بارون میاد هوا تاریک بود بش گفتم ببرم خونمون 

اونم باید میرفت سرکارش دیرش شده بود گفت اسنپ بگیر

بعد گفتم پیادم کن فلان حرف میزدم اینجوری گفت

منم دیگ جوابشو ندادم اونم اومد گذاشت دم درمون و رفتش

وسط راه هی صدام میزد می‌گفت بیا آشتی کنیم من سرمو گذاشتم رو پام جوابشو ندادم دیگ 

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

به هم بزن

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

احترام مهم ترین رکن یه رابطس

وقتی پرده ی حرمت بینتون پاره شه اون رابطه رابطه نمیشه

میشه منبع عذاب و اعصاب خوردی

اینا همش به اصطلاح رد فلگه یعنی یه سری اخطار که باید بهسون توجه کنی

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2740

با رفتار حد و مرز بذار.الان همین که باهاش سرسنگین باشی کافیه تا معذرت درست حسابی نخواست اوکی نشو

بعدا که اشتی کردید بگو تکرار کنی از این بدتر رفتار می کنم

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...    
عقدکردی؟چقدربی ادبه😐

نه

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
2706