2733
2739

ده سال مستاجر بودم تازه یکسال خونه خریدیم  دوماه دیگه سندش میاد 

میگه برای کار سرمایه میخوام خونه رو بفروشم خودمون بریم مستاجری 

میگه با سرمایه خونه ده برابر سود میکنم 

ولی من واقعا اعصاب جابه جایی ندارم 

کلی وسایل پرده مبل خریدیم برا این خونه تازه رنگش زده بودیم حالا میگه میخوام بفروشمش نظر منم اصلا مهم نیست کاره خودش میکنه 

چون طمع داره به  بی نهایت راضیه 

کارش واردات کالا هست و نیاز به سرمایه کلون داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اشتباه محض.

برادرشوهرم خونه شو فروخت برای کار. کارش نگرفت خونه هم‌پر شد الان آواره شده . پول پیش خونه شو به زور داره

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 

چی بگم ...

این مردا هر فکری به سرشون میزنه باید عملی کنن

فقط آرزو میکنم هر چی خیره براتون پیش بیاد

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2738
میگه ماهی یه میلیارد سود میکنم

خونتون چند میلیارده مگه اسی

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
هیچ ادم عاقلی پول خونش رو نمیکنه سرمایه برای کار پول پس انداز رو باهاش کار میکنن 

این ادم عاقل نیست بعد دوازده سال تونسته یه خونه با بدبختی بخره حالا میخواد بفروشه بذاره کار کنه و دوباره خونه بگیره تازه قبلا هم دوبار سرمایش از دست داده دوبار دزد زده بهش اصلا اصلا هم حرف من براش مهم نیست میگه دخالت نکن منم مطمنم اگه بفروشه ما دیگه صاحب خونه نمیشیم و تااخر عمر مستاجریم