2737
2734
عنوان

خانواده شوهرمو میبینم عصبی میشم

331 بازدید | 19 پست

اگه ماهی ی بارم ببینمشون کل ماهو بهشون فکر میکنم خیلی، بی‌فرهنگن تازه شوهرم توقع داره خیلی بیشتر از ماهی ی بار ببینمشون ناراحتی اعصاب گرفتم همش آرام بخش میخورم چکار کنم ی راهی بگید روانی شدم 

دوری کن دوری

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاعلی. مشکل از خودت نیس؟

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم👀
2731

خانواده شوهر من کلا منفی ان مادرشوهرم فقط تو ۱۰ کلمه از حرفاش چند باز میگه خدابیامرز فلانی کلا با مرده ها ارتباط داره انقد درموردشون حرف میزنه!رو منم تاثیر خیلی منفی گذاشته 

توعم همون ماهی یه بار برو چاره ای نیست

2740
برو مشاور مشکل از خودته. چکارشون داری خودت داری میگی بی‌شعورن میخای یه خانواده رو درست کنی؟ کیمیاگری ...

نمیخوام ب دیدن بی شعورا برم... میدونم قطع رابطه کنم تو زندگیم بیشتر اختلاف میفته 

یکم بیخیال باشید حس میکنم زیادی حساس شدید وسخت گرفتید دنیاارزش نداره اگه همسرتون قابل احترامه ودوستش داریدبه خانوادش هم باید احترام بگذارید ودوستشون داشته باشید

تو دقیقا کاری رو می‌کنی که اونا می‌خوان.اونا می‌خوان تو روانی بشی قرص بخوری به ارزوشون رسیدن.نکن این کارو با خودت.چاره اش فقط همین کم دیدنه.کارخوبی می‌کنی ماهی یکباره یجوری تحمل کن.جلوی شوهرت هم جبهه بگیری باختی.باید حتی مجبورم باشی وانمود کنی که خوبی باهاشون.اگه رفتار بدی هم دیدی غیر مستقیم بفهمونی بهش.اکه مستقیم بگی مامانت فلان کار کرد فلان چیز گفت دیگه اون مامانه میشه تو ذهنش امامزاده 

2706