2777
2789

شب عیدی دم غروب بارون میزد وضو گرفتم و وایسادم روبرو قبله و دست به دعا شدم اول واسه همه بعدم واسه خانوادم اونقد دعا کردم گفتم خدایا امسالمونو قشنگ بنویس،خدایا ما خیلی سختیا تو این زندگی کشیدیم ولی همیشه گفتیم خدایا شکرت ،،نمیدونستم خدا داره به ریشم میخنده😭 خواهرمو شب عیدی ازم گرفت 😭پیش کی از خدا شکایت کنم؟؟ ازاون روز منم مردم فقط منو خاک نکردن 😔میام اینجا دغدغه هارو میخونم حسودیم میشه 😔اخه مگه ما چه بدی بهت رسوندیم جز شکرت جز پرستیدنت ،که اینطور جوابمونو میدی

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
خیلی سخته  روحش شاد باشه خدا بهتون صبر بده چی بگم والا آدم گاهی تو  کار خدا میمونه شای ...

اخه چه حکمتیه مادر ۲۷ساله و بچه دوساله 😭😭😭

ما خیلی دردا کشیدیم ولی این شبیه هیچکدوم نیس،

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای بچه هم داشت چقدر دردناک علت فوتشون چیبود

تصادف🖤😔