2752
2734
عنوان

رفتار بچگانه خواهرم

169 بازدید | 7 پست

من با خواهرم قهرم کلا بلاکش کردم چون خیلی اذیتم کرد حالا اون همش استوری میزاره راه به راه همه از فامیل و دوست اشنا بهم‌میگن هرچقد میگم نگین نمیخوام بشنوم ولی استوریاش خیلی تابلوعه الان دخترداییم قبول شده واسه استخدامی نوشته حسادت مالیات موفق بودن و قشنگ زندگی کردنه نمیشه موفق باشی و کسی بهت حسادت نکنه مواظب حسودای اطراف باشین که من زود از شرشون خلاص شدم😐خیلی دلم شگسته من هرچی باشه دشمنم باشه قبلا خواهرم بود ه اینقد بهم زخم زد بازم استوری نذاشتم الان پسرخالم زنگ زد خندید گفت تو به دخترداییمون حسودیت شده؟همه دارن پشتت میخندن میگن خواهرش خوب میشناستش لاب خیلی حسادت کرده 

دلم خیلی شکسته مگه میشه اخه یه ادم اینقد بچه باشه

اول دم پسر خاله بیشعور و خاله زنکت میچیدی .بعدم اگه رو ندی و زود واکنش نشون ندی هیچکس هیچ گوهی نمیخوره.الان م خواهرت برات مهم نباشه ولی فراموش نکن و نبخش ان شاءالله ک نیاز نشه خودت جبران کنی و خدا حالشو بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اول دم پسر خاله بیشعور و خاله زنکت میچیدی .بعدم اگه رو ندی و زود واکنش نشون ندی هیچکس هیچ گوهی نمیخو ...

منم گفتم هرکسی هرجور یموفقه منم دخترمو دارم و خوشحالترینم دریا هم به دهن سگ نجس نمیشه پیش منم خبری نیست که دروغ بزارن روش بقیه برن بگن 

2731
من بودم به شیوه خودش جوابشو می دادم. الان از بلاک درش بیار براش بنویس کافر همه رو به کیش خود پندارد. ...

اینقد زجرم داده نمیخوام نه ببینشم نه صداشو بشنوم نه حتی پیامش بدم منو بگو چند شب پیش داشتم زار میزد م که دلم واسه پسرش تنگه

منم گفتم هرکسی هرجور یموفقه منم دخترمو دارم و خوشحالترینم دریا هم به دهن سگ نجس نمیشه پیش منم خبری ن ...

ب پسر خالت میگفتی چقد خاله زنکی ک دنبال استوریا دخترا فامیلی .بگو اگه موفقیت شما همینه ک ..

اینقد زجرم داده نمیخوام نه ببینشم نه صداشو بشنوم نه حتی پیامش بدم منو بگو چند شب پیش داشتم زار میزد ...

همیشه از ماست که بر ماست. هم خون آدم اگه آبروی آدمو ببره فاتحه اون هم خونی خوندس