2737
2734
عنوان

نمیتونم شوهرم رو ببخشم ازش کینه دارم خیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 1337 بازدید | 74 پست
باشه اون بی عرضه، تو میتونی کار کنی خرج خودتو بدی، میتونی زندگی ات را بچرخونی؟؟ یا یه گوشه زندگی را ...

منم حرفم همینه میگم پولامو بگیرم برم شهر اونجا میتونم از پس زندگیم بربیام حداقل میرم فروشندگی اقااا بالا سرمم نیس ک بخاد به غیرتش بربخوره دیگه

خب چه کاریه الان ک خرج رو شوهرتون میده جدا بشی همونم نداری.با شوهرت برو یجای بهتر زندگی کن اگ راهی د ...

دلم از شوهرم پره حوصله و مسعولیت یه مرد تو زندگیم ندارم اگه ازش جدا شم شده میرم فروشندگی 

نمیزارم به بچم سخت بگذره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینهایی که گفتید ، نقش شوهر شما رو تو این به اصطلاح بدبختی متوجه نشدم، اون بنده خدا که مقصر نیست

چراا کم مقصر نیس هر چند تاپیکای قبلم یه چند نمونه از اخلاقای بدش رو گفتم 

حالا هر چی ک هس اینه ک تحمل کردن شوهرم برام سخت شده دیگه دلم نمیخاد ببینمش حالا نمیدونم بخاطر گذشته اس یا بخاطر کارای الانشه

بیچاره شوهرت..

فقط اینو بدون اگه انتظارداری شوهرت بیاد تو رو ازاین افسردگی دربیاره کاملا دراشتباهی.. 

بزار راحت باشم اسی،ولی بنظرمن خودت از شوهرت بی عرضه تری..اگه شرایط باشگاه و اینجور قرتی بازیارو نداری ،توخونه یه یرگرمی واسه خودت درست کن مثلا یاد بگیر گیره درست کنی بفروشی،کتاب شفای زندگی رو بخون اول ،بعدش هرکتابی که دوس داشتی ..

شوهرت حق داره سرش تو گوشی وبازی باشه ،ازبس جو خونتو بی انرژی نگه میداری..

تو یه ماری تو به زنی .. عین دیوونه ها رفتار نکن

همه مشکلات دارن ،حتی بدترازتو.. باید قوی بود..

2742
منم حرفم همینه میگم پولامو بگیرم برم شهر اونجا میتونم از پس زندگیم بربیام حداقل میرم فروشندگی اقااا ...

اجاره نامه به اسم خودت هست؟؟ میتونی پسش بگیری، ببين باید قوی باشی، و تلاش کنی نباید خودتو قربانی بدونی، سعی کن مهارتی یاد بگیری که باهاش کسب درآمد کنی

ولی راجع ب وجود مشکل با همسرت چیزی ننوشته بودی تو خونه کار راه بنداز و باهم زندگیتونو بهتر کنید

من شوهرم رو مقصر افسردگیم میدونم

اگه ما رو نمیورد اینجا اگه از همون اول جلوی خانوادش میستاد و از حقش دفاع میکرد الان ما بهترین جای شهر خونه داشتیم و من میتونستم

با ارامش زندگیمو بکنم ن الان ک باز چشمش دنبال پولای منه

2738
بیچاره شوهرت.. فقط اینو بدون اگه انتظارداری شوهرت بیاد تو رو ازاین افسردگی دربیاره کاملا دراشتباهی. ...

اوکی تو خوبی !!!

فقط امیدواررررم به این حال و روزم بیفتی تا بفهمی تا با کفش کسی راه نرفتی قضاوتش نکنی خانوووم مثلا باعرضه!!

خوبه پس،  اگر قوی باشی کار هم گیر میاد

کار رو ک مطمعنم اگه برم شهر راحت گیر میارم

فقط اینجا چون دور افتادس و رفت وامد سخته نمیشه بعدم من ادمیمم ک تو اجتماع و بیرون خونه حالم خیلی توپه از تو خونه موندن و منفعل بودن بدم میاد

اوکی تو خوبی !!! فقط امیدواررررم به این حال و روزم بیفتی تا بفهمی تا با کفش کسی راه نرفتی قضاوتش نک ...

عزیزم منم مشکلات زیاد دارم، هم جسمی هم روحی ،اگه بگم بدبختیای خودتو فراموش میکنی وبه حال من گریه میکنی..

میدونم تو زندگی تاثیر داره .. ولی به طلاق فکر نمیکنم..

سعی میکنم هدف داشته باشم ،هدف داشتن به آدم انگیزه میده..

2706