2733
2739
عنوان

حس میکنم معشوقم بهم خیانت میکنه؟:(

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 48 پست
اینا که دلیل منطقی نمیشه گریه و این چیزا دوست داشتن رو باید توی رفتار ادما ببینی خب میگیم طرف گرفتار ...

منم همینومیگم🥲

گفتم چرا توپیامکا پیام نمیدی گفت سیمکارتم عراق بالا نمیاد

تو تلم با وایفا بهت پیام میدم:(

بنظرت یه استوری عاشقانه بزارم بدون این که بهش خبر بذم؟

که ببینم واکنشش چیه؟

،
یه دختره رو زیاد لایک میکنه میگم باپیج فیک پسری که زدم به طرف پیام بدم که ایشون همسر دخترخالم هست م ...

نه پیام میده اونم تکذیب می‌کنه همون میشه

باید اتفاقی تو مسیر راهش باشی تا خوشش بیاد

از لایک کامنت و ریپلای و..

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بی نهایت عاشقشم بخاطر دوریش تو یک ماه از شدت غصه یازده کیلوکم کردم کلن بعدش افسردگی حادگرفتم هنوزه ...

ببین بعضی موقعه ما حس میکنیم ک طرف رو دوست داریم و بدونش خیلی زندگی برامون سخته نمیتونیم ب جدایی فکر کنیم اما باید بفهمی ببینم این حس واقعا دوست داشتنه یا وابستگی؟؟؟ زندگی ممکنه بعد از اون خییلی چیزای بهتر سر راهت قرار بده ادم بهتر زندگی بهتر که بگی من این مدت چیا کشیدم و فکر میکردم یه زندگی خوش بوده

باهاش صحبت کن بگو ک رابطه ما یه چیز الکی نبوده ۴سال از عمر و وقتمون رو باهم گذروندیم نمیشه بخاطر یه چیز الکی از بین بره ،جسمتون از هم دوره اما روحتون ک نمیتونه دور باشه!بگو من حس میکنم روحمون هم از هم دور شده اینقدر درگیری ک وقتی برای من نداری اما فعالیتت توی اینستاگرام رو میبینم و این چیزا

نه پیام میده اونم تکذیب می‌کنه همون میشه باید اتفاقی تو مسیر راهش باشی تا خوشش بیاد از لایک کامنت ...

میتونم بگم من همسر این اقا هستم پیامای شمارو توموبایل همسرم دیدم میخوام ازت شکایت کنم اونم حرفامو استوری کنه همه بیینن ضایع شم😐

ببینم رفیقم میتونه پیج فیک درست کنه امیدوارم زیاد تابلونشه

چون کل رفیقامومیشناسه که بگم اونایهش پیام بدن(استوری اینا میزارم پیجشون هست)😑

،
2742

ب نظرم جدی بگو برات خواستگار اومده و خانواده اصرار دارن ک کیس خوبیه ولی من ردش کردم چون تو‌رو میخام ببین چی می‌گه

یا بگو خواستگار اومده اینام میگن خواب بده بیا حرف بزن نشون کن یا بکو کی میایی من ب اینا بگم یکی رو دارم

از همه حرفاش دقت کن بیین میخوادت یا نه 

منم همینومیگم🥲 گفتم چرا توپیامکا پیام نمیدی گفت سیمکارتم عراق بالا نمیاد تو تلم با وایفا بهت پیام ...

نه خب یا میبینه و ریپلای میکنه یا یه بحث میشه اینطوری نمیشه بفهمی فقط باید باهاش درست و منطقی حرف بزنی

ببین بعضی موقعه ما حس میکنیم ک طرف رو دوست داریم و بدونش خیلی زندگی برامون سخته نمیتونیم ب جدایی فکر ...

یکسال کلن کات بودیم براهمین به حس خودم مطمعنم کلن بخاطرش یه کارایی انجام دادم که فهمیدم واقعا یه ادم عاشق این همه بخاطر یکی اسیب میبینه یا فداکاری میکنه...

ولی متاسفانه به حس اون مطمعن نیستم قبلا فکرمیکردم شدید بهم علاقه داره الان حس میکنم حرفاش دروغه

(مثبت هیجده فکرنکن نمیخوام توماری شن حرفام براهمین مثال نمیزنم که چیکاراکردم)

الان دقیقا چی بگمش؟بگم یه مدت میخوای نباشم لایکارو ب روش بیارم؟ یا شاکی بگم قصدم رفتنمه اگه شد واسم بنویس لطفا🥲

،
2740
یکسال کلن کات بودیم براهمین به حس خودم مطمعنم کلن بخاطرش یه کارایی انجام دادم که فهمیدم واقعا یه ادم ...

بگو توخونه از خواستگار حرف میزنن انگار ک بابام هم راضیه و اینا و من ک خودت میدونی تورو دوست دارم اما اینطوری هم نمیشه ۴سال رابطه و الان هم از راه دور و دلتنگی خیلی سختمه 

تصمیمت چیه برای ایندمون؟؟ بنظرم وقتشه باهم یه صحبتی داشته باشیم

ببین چ جوابی میده

ب نظرم جدی بگو برات خواستگار اومده و خانواده اصرار دارن ک کیس خوبیه ولی من ردش کردم چون تو‌رو میخام ...

قبلا واسم خواستگار اومد

باخانوادم‌همش دعوام میشد یکم سردشدم

با ی لحن شاکی گفت حتما واست خواستگار اومده خودتوگرفتیو دیگه منونمیخوای پس همین دوست داشتنت بود

ده سال اختلاف سنی داریم‌من به چشمش بچم امروز گفتم قدم اومده۱۶۳ بشدت ذوق کرد گفتم خودم ناراحتم چون دیگه توبغلت فنچ نیستم گفت غلط نکن دیگه از فاز بچه بودن یکم درمیای😐

شرایط اینم نداره بیاه جلوخودمم کلی کار نیمه تموم دارم گفتم امسال به ۸۰درصد اهدافم رسیدم بهش بگم بیاجلو چون دیگه اهدافم کم کم دارن تیک میخورن

الان بنظرت بهش بگم خواستگار اومذه واسم

قبلن بازم جدی یکی دیگه اومدخواستگاریم گف گوه‌خورده توهنو بچه ای غلط میکنی حتی میای ب من میگی😐

،
قبلا واسم خواستگار اومد باخانوادم‌همش دعوام میشد یکم سردشدم با ی لحن شاکی گفت حتما واست خواستگار ا ...

اگر بازم همچین جوابی داد بگو نمیشه ک گفت گو خرد و تمااام اجازم دست بابامه اگر اومد بهم گفت ما نظرمون مثبته و بنظرم اشنا شید چیکار کنم 

قبلا واسم خواستگار اومد باخانوادم‌همش دعوام میشد یکم سردشدم با ی لحن شاکی گفت حتما واست خواستگار ا ...

الان دوره . سرد شده فرق داره شاید این دفعه چیز دیگه بگه

2706